Zamknij

KSW 55: Kiedy i o której godzinie walka Khalidov vs Askham?

10.10.2020 19:50
Khalidov - Askham GODZINA
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Khalidov - Askham GODZINA: Przed nami KSW 55, podczas którego dojdzie do walki Mamed Khalidov vs Scott Askham. O której godzinie walka wieczoru gali KSW 55? Kiedy zawodnicy wejdą do klatki? Sprawdź wszystkie informacje. Gala KSW 55 i walka Khalidov vs Askham na żywo na sport.radiozet.pl.

Mamed Khalidov znów stanie do walki ze Scottem Askhamem. Legendarny zawodnik polskiego MMA poszuka rewanżu za walkę z grudnia 2019 roku. Wtedy przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Walka Khalidov - Askham była trzecią kolejną porażką dla Mameda. Wcześniej dwukrotnie okazał się słabszy od Tomasza Narkuna. Jak sam jednak przyznaje, nie interesują go walki ze słabszymi rywalami. Jeśli ma wejść do klatki, to tylko z najlepszymi.

- Nie ma złej krwi, przynajmniej z mojej strony - mówił przed tą walką Khalidov, który ma dużo szacunku do rywala. Inaczej jest z drugiej strony. - Wszyscy mówią, że Mamed Khalidov to legenda. Pytają mnie, jak to jest walczyć z legendą, a dla mnie to po prostu Mamed. Nie jest legendą - to z kolei słowa Askhama, który jest aktualnym mistrzem KSW kategorii średniej.

KSW 55. Chalidow - Askham: GODZINA, DATA. O której walka? Kiedy?

Scott Askham kontynuuje swoją dobrą passę w klatce KSW. Dla największej polskiej organizacji MMA walczy od marca 2018 roku. Wtedy w łodzi pokonał Michała Materlę. Później okazał się lepszy od Marcina Wójcika, a następnie - w walce o mistrzowski pas wagi średniej - znów pokonał Materlę. Wreszcie, w grudniu 2019 roku, zmierzył się z Mamedem. Teraz przyszedł czas na rewanż.

KSW 55: KARTA WALK. Kto walczy na gali Khalidov vs Askham?

Walka Askham - Khalidov będzie toczyć się nie tylko o prestiż, ale przede wszystkim o mistrzowski pas należący do Anglika. Sam Mamed powalczy też o przełamanie złej passy. Ostatnie zwycięstwo odniósł w maju 2017 roku, gdy pokonał Borysa Mańkowskiego.

Khalidov - Askham: GODZINA. Kiedy walka KSW 55? DATA

Askham - Khalidov. O której godzinie walka? Starcie Khalidov vs Askham odbędzie się w sobotę, 10 października, około godz. 23.00.

Walka Chalidow - Askham na żywo i gala KSW 55 live na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN