Zamknij

Kazał kobiecie całować swoje pośladki. Skandal na konferencji przed MMA-VIP 3

21.10.2021 10:47
Mua Boy
fot. YouTube/screen

Wielka kontrowersja na konferencji przed MMA-VIP 3. Jeden z uczestników gali, "Mua Boy", wykonał obrzydliwy gest wobec swojej rywalki, Uli "ArmPowerGirl" Siekacz. Znany TikToker oraz Instagramer kazał swojej przeciwniczce całować swoje pośladki.

  1. Kazał kobiecie całować jego pośladki. Skandal na konferencji MMA-VIP 3
  2. Obsceniczne zachowanie "Mua Boya" wobec swojej rywalki [WIDEO]
  3. MMA-VIP 3: Kiedy, gdzie i o której godzinie gala Marcina Najmana?

Na gali MMA-VIP 3 odbędą się aż dwie walki kobiet z mężczyznami. W jednej z nich udział wezmą Ula "ArmPowerGirl" Siekacz oraz "Mua Boy". Ich pojedynek ogłoszony został kilka dni temu, a już w środę oboje starli się ze sobą na drugiej konferencji przed galą.

Na pytanie Marcina Najmana, co Siekacz myśli o swoim następnym przeciwniku, "ArmPowerGirl" odpowiedziała: - Marcin, popatrz na niego. Co ja mam o nim myśleć? Do takiej osoby nie można mieć szacunku.

Kazał kobiecie całować jego pośladki. Skandal na konferencji MMA-VIP 3

"Mua Boy" nie pozostał jej dłużny. - Ty za to jesteś nikim. Jak wygram, to będę damskim bokserem. Jak przegram, to będzie, że przegrałem z kobietą - zauważył.

Z biegiem konferencji ich konflikt narastał, oboje zaczęli wymieniać się złośliwymi prezentami - on wręczył jej zestaw do depilacji wąsa, ona jemu z kolei... sztuczne jądra.

Obsceniczne zachowanie "Mua Boya" wobec swojej rywalki [WIDEO]

Już wtedy zrobiło się niesmacznie, ale za kilkadziesiąt sekund doszło do scen, których chyba nikt się nie spodziewał. "MuaBoy" wystawił pośladki w kierunku rywalki i kazał się w nie pocałować. Wszyscy odwrócili od niego wzrok, ale on cieszył się, że to do niego należało ostatnie słowo.

Poniżej nagranie z całej sytuacji (początek zajścia od 4:30):

MMA-VIP 3: Kiedy, gdzie i o której godzinie gala Marcina Najmana?

Gala MMA-VIP 3 odbędzie się w piątek, 29 października, o godzinie 19:00. Obejrzeć ją będzie można w systemie pay-per-view.

RadioZET.pl/YouTube/MMA-VIP