Karta Walk gali MB Boxing Night: Ostatni Taniec. Kto wejdzie do ringu?

Andreas Nicolaides
02.04.2019 11:39
MB Boxing Night: Ostatni Taniec
fot. mat. prasowe

Karta Walk MB Boxing Night: Ostatni Taniec w Katowicach. Kto walczy na gali Mateusza Borka? Sprawdź wszystkie walki MB Boxing Night 2019. Gala na żywo już w sobotę, 6 kwietnia.

Zagłosuj

Kto wygra walkę Parzęczewski - Czudinow?

Liczba głosów:

MB Boxing Night: Ostatni Taniec to gala, na której wystąpi wielu czołowych polskich pięściarzy. W walce wieczoru zobaczymy Roberta Parzęczewskiego i Dmitrija Czudinowa. Poza tym do ringu wejdą m.in. Mariusz Wach, Damiana Jonaka czy Roberta Talarka.

MB Boxing Night: Ostatni Taniec - WALKI

Parzęczewski kontynuuje passę 14 zwycięstw z rzędu. Łącznie w karierze wygrał 22 pojedynki. Jedyną porażkę poniósł w 2015 roku z Jessym Luxembourgerem.

Walka Parzęczewski - Czudinow będzie starciem o pas międzynarodowego mistrza Polski wagi super średniej, podobnie jak walka Wach - Bakole Ilunga, tyle że w wadze ciężkiej. Dla Mariusza Wacha będzie to pierwsze starcie od przegranej walki z Arturem Szpilką. "Wiking" będzie chciał przełamać złą serię dwóch porażek z rzędu. Przed walką ze "Szpilą" przegrał bowiem z Jarellem Millerem. Na zawodowym ringu stoczył do tej pory 37 walk, z czego wygrał 33.

Rywalem Damiana Jonaka będzie Andrew Robinson, Robert Talarek zmierzy się natomiast z Patrykiem Szymańskim. Łącznie na gali MB Boxing Night: Ostatni Taniec kibice obejrzą siedem pojedynków.

MB Boxing Night: Ostatni Taniec - Karta Walk

Robert Parzęczewski - Dmitrii Czudinow - o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski
Mariusz Wach - Martin Bakole Ilunga - o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski
Damian Jonak - Andrew Robinson
Nikodem Jeżewski - Shawndell Terell Winters
Patryk Szymański - Robert Talarek
Damian Wrzesiński - Kamil Młodziński - o mistrzostwo Polski
Mateusz Rzadkosz - Tomasz Gromadzki

Gala MB Boxing Night: Ostatni Taniec odbędzie się w sobotę w katowickim Spodku.

RadioZET.pl/AN