Zamknij

Kamila Wybrańczyk wraca do Fame MMA. Z kim powalczy Kamiszka?

18.10.2021 12:59
Kamila Wybrańczyk
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS

Kamila Wybrańczyk stoczy kolejną w alkę w federacji Fame MMA. Partnerka Artura Szpilka pojawi się w oktagonie już podczas gali Fame MMA 12, podczas której zmierzy się z Anna "Anna IFBB PRO" Andrzejewska.

Wybrańczyk stanie do swojej trzeciej walki na Fame MMA. Pierwszy raz kibice mogli obejrzeć ją w akcji przy okazji Fame MMA 9. Wtedy pokonała Kamilę "Zusje" Smogulecką w drugiej rundzie. Na kolejnej gali decyzją sędziów przegrała z Martą "Linkimaster" Linkiewicz.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jacek Murański zawalczy na Fame MMA 13. Kto będzie jego rywalem?

Kamiszka vs Anna IFBB PRO na Fame MMA 12

Teraz rywalką dziewczyny Artura Szpilki będzie Anna "Anna IFBB PRO" Andrzejewska, która także ma za sobą przeszłość w Fame. Andrzejewska pojawiła się na gali Fame MMA 9. Wtedy pokonała ją Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska.

Walka Kamiszka vs Anna IFBB PRO odbędzie się na Fame MMA 12. Galę zaplanowano na 20 listopada. Oprócz obu pań do oktagonu wejdą m.in. Adrian "Polak" Polański, Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka, Krzysztof Radzikowski, Piotr "Besita" Piechowiak czy Mateusz Murański. W walce wieczoru Marcin Wrzosek zmierzy się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim.

Fame MMA 12 - KTO WALCZY? KARTA WALK

ZOBACZ KONIECZNIE: Fame MMA 12 - KARTA WALK, ZAWODNICY. Wszystkie WALKI