Zamknij

Narzeczona Szpilki wdała się w przepychankę z Ewą Brodnicką

11.12.2021 21:33
Kamiszka vs Brodnicka
fot. Twitter/screen

Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk i Ewa Brodnicka wdały się przepychankę za kulisami gali Gromda 7. Narzeczona Artura Szpilki, jak może wynikać z nagrania, sprokowała byłą mistrzynię świata w boksie zawodowym. Sytuacja wyglądała... zabawnie.

Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk i Ewa Brodnicka mają za sobą walki na freakowych galach MMA i niewykluczone, że wkrótce dojdzie do bezpośredniego pojedynku między tymi paniami np. w Fame MMA. Pierwsze "starcie" narzeczona Artura Szpilki i była mistrzyni świata w boksie mają już za sobą. Może było ono nieoficjalne, zabawne i nie trwało długo, ale i tak odbiło się szerokim echem.

Do zdarzenia doszło za kulisami gali Gromda 7. Wybrańczyk celowo zahaczyła barkiem Brodnicką, a ta nie pozostała dłużna. Panie wdały się w krótką przepychankę, a z ruchu warg można wyczytać, że padło kilka wulgarnych słów. W sieci pojawiło się nagranie.

Wybrańczyk vs Brodnicka w Fame MMA?

Kamila Wybrańczyk stoczyła trzy walki w Fame MMA. W debiucie na gali numer 9 pewnie pokonała Kamilę "Zusje" Smogulecką, później uległa w walce o pas Marcie "Linkimaster" Linkiewicz, natomiast na ostatnim wydarzeniu spod tego szyldu przegrała na punkty z Anną Andrzejewską. "Kamiszka" nie mogła się jednak pogodzić z werdyktem, twierdząc, że to ona byłą lepsza.

Ewa Brodnicka zadebiutowała w MMA w HIGH League. Pięściarka niespodziewanie nie poradziła sobie z Anielą "Lil Masti" Bogusz.

RadioZET.pl/mma.pl