Dziewczyna Artura Szpilki wydaje singiel! Ma talent? [WIDEO]

Andreas Nicolaides
19.01.2018 11:53
Dziewczyna Artura Szpilki wydaje singiel! Ma talent? [WIDEO]
fot. Facebook/Artur Szpilka

Kamila Wybrańczyk rozpoczyna karierę muzyczną. Próbkę jej umiejętności wokalnych zaprezentował na Facebooku Artur Szpilka. Ten krótki występ zaskoczył internautów - większość komentarzy była bardzo pozytywnych.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Podoba Ci się, jak śpiewa Kamila Wybrańczyk?

Liczba głosów:

"Czemu Kamila nie zajmie się śpiewaniem zawodowo? Przecież to brzmi lepiej niż oryginalne wykonanie. Naprawdę mega talent" - napisał jeden z internautów. Na komentarz odpowiedziała sama Wybrańczyk. Poinformowała, że jeszcze w tym roku wyda singiel. Cały czas jednak chce się rozwijać i doszkalać.

Zrzut ekranu 2018-01-19 o 11.51.22

"Stary spodziewałem się padliny ale na prawdę przyzwoicie. ! ! ! daje okejkę a wiem co mówię" - głosi kolejny z komentarzy.

Dalej pod wątpliwość poddany został repertuar wybrany przez dziewczynę Szpilki.

"Myśle ze taki repertuar jest potrzebny, czyli stare gitarowe kawałki , samba, bossa itd" - odpowiedziała sama zainteresowana.

Tak śpiewa Kamila Wybrańczyk:

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk tworzą udaną parę od lat. Dziewczyna niejednokrotnie stawała w obronie pięściarza, gdy ten spotykał się z krytyką po nieudanych występach na ringu. Słuchając Kamili stawiamy, że Artur nie będzie musiał się jej odwdzięczać w ten sam sposób. Zrobi karierę?

RadioZET.pl/AN