Zamknij

KSW: Szykuje się wielki hit z udziałem Pudziana. Kibice bardzo chcą tej walki

Andreas Nicolaides
02.11.2017 19:57
Mariusz Pudzianowski
fot. East News

Mariusz Pudzianowski to jedna z największych gwiazd federacji KSW. Niebawem może zmierzyć się z byłym mistrzem organizacji w wadze ciężkiej, jednym z czołowych zawodników polskiego MMA - Karolem Bedorfem.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

O możliwości organizacji walki Pudzianowski - Bedorf poinformował na swoim profilu na Facebooku właściciel KSW, Maciej Kawulski.

- Mariusz Pudzianowski swoją ostatnią walką udowodnił, że zasługuje na wszystko, czego inni wciąż mu szczędzą. Po raz pierwszy w historii MMA na ważeniu do walki wieczoru stanęło 3 rywali. Pudzian do końca nie wiedział, z kim się zmierzy, a pomimo to wyszedł do walki i ją zwyciężył. Karol Bedorf o ewentualnym starciu z Pudzianem słyszał już tak wiele razy, że niejeden fighter by się poddał albo przynajmniej, ze złości, wsadził palec w czyjeś oko ;-). Ostatnio coraz więcej mówi się o tej walce. Ja osobiście jestem wielkim fanem tego starcia. To przecież walka, na którą zasłużyli już wszyscy... przede wszystkim fani. Wszystko jak zwykle w rękach zawodników, to oni podejmą ostateczną decyzję . A co wy o tym myślicie? - napisał.

Karol Bedorf to były mistrz KSW wagi ciężkiej. Pas stracił w 2016 roku po porażce z Fernando Rodriguesem Jr. Brazylijczyk następnie stracił tytuł po porażce z Marcinem Różalskim. "Różal" pas jednak zwakował. Być może będzie więc stawką walki Pudzian - Bedorf.

Do walki na pewno nie dojdzie na KSW 41 w Katowicach. Najwcześniej możemy spodziewać się jej dopiero w przyszłym roku.

RadioZET.pl/AN