Zamknij

KSW w Viaplay. Czy trzeba będzie dodatkowo płacić za gale w PPV?

22.11.2021 09:50
KSW w Viaplay
fot. mat. pras.

KSW już od najbliższej gali transmitowane będzie w serwisie streamingowym Viaplay.pl. Co to oznacza dla kibiców? Czy trzeba będzie kupić dodatkowy dostęp w PPV, czy transmisja będzie dostępna w ramach abonamentu? Sprawdź wszystkie informacje na temat transmisji gal KSW w Viaplay.

  • KSW już od najbliższej gali transmitowane będzie w serwisie viaplay.pl
  • Subskrybenci platformy Viaplay nie będą musieli wnosić dodatkowych opłat, by oglądać KSW
  • Subskrypcja Viaplay, w ramach której oglądać będzie można KSW, w Polsce kosztuje 34 złote

KSW zadebiutuje w Viaplay już 18 grudnia, gdy odbędzie się gala oznaczona numerem 65. Wystąpią na niej m.in. Mamed Chalidow i Roberto Soldić, którzy zmierzą się ze sobą w bezpośrednim pojedynku. Jak poinformował nadawca w oficjalnym komunikacie, gale transmitować będzie w 10 krajach - w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, na Łotwie, Litwie i w Holandii. Wszystko w ramach regularnej subskrypcji Viaplay, obejmującej sport.

Viaplay: Ile kosztuje transmisja KSW?

To oznacza, że kibice mogą być spokojni i nie będą musieli wnosić dodatkowych opłat za oglądanie KSW w PPV. Tym samym wystarczy regularna subskrypcja, która kosztuje w Polsce 34 złote miesięcznie. Co ciekawe, KSW zapowiada, że rocznie organizować będzie aż 12 eventów. Fani sportów walki będą mieli co oglądać. Dla porównania do tej pory za transmisję gali KSW w PPV w większości przypadków trzeba było zapłacić 39,99 złotych.

Nawiązanie współpracy KSW z Viaplay oczywiście kończy związek federacji z Polsatem Sport. Wydarzeń nie będzie komentować już duet Łukasz Jurkowski - Andrzej Janisz. Najprawdopodobniej do współpracy z federacją wróci za to Mateusz Borek.

Warto dodać, że transmisje gal KSW w Viaplay nie oznaczają zamknięcia platformy KSWTV.com, na której wciąż będzie można wykupić dostęp PPV.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Viaplay, począwszy od 18 grudnia i gali KSW 65. Platforma streamingowa Viaplay to niesamowita wartość dla fanów sportu. Chcemy sprawić, by KSW było dostępne dla coraz większej liczby osób w Polsce i Europie. Jestem pewien, że wszyscy fani KSW będą mieli lepsze wrażenia z oglądania i skorzystają na tym partnerstwie - powiedział Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW.

Przypomnijmy, że w Viaplay kibice mogą oglądać mecze Bundesligi, Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji UEFA, najlepszą hokejową ligę świata NHL i darta PDC. Od sezonu 2022/2023 roku platforma wejdzie w posiadanie praw do transmisji meczów Premier League w piłce nożnej, a od 2023 roku Formuły 1.

RadioZET.pl