Zamknij

Niespodziewany powrót do KSW. Były mistrz ponownie wejdzie do oktagonu

24.05.2022 17:09
Marcin Różalski
fot. ADRIAN SLAZOK/REPORTER/East News

Po ponad pięciu latach rozłąki ze sportami walki do KSW powraca Marcin "Różal" Różalski. Informację za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał współwłaściciel największej organizacji MMA w Polsce, Maciej Kawulski.

Marcin "Różal" Różalski to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników sportów walki. Z MMA związany jest od ponad jedenastu lat - swój debiut zaliczył w 2011 roku. Wcześniej odnosił sukcesy w kickboxingu, gdzie zdobywał tytułu mistrz świata organizacji ISKA w 2007 roku. Rok później był także mistrzem organizacji WKA w formule K-1.

W KSW ma stoczonych łącznie jedenaście walk, a jego bilans to siedem zwycięstw (cztery przed TKO) oraz cztery porażki. 43-latek w swojej karierze ma na rozkładzie m.in. Mariusza Pudzianowskiego oraz Fernando Rodriguesa Jr, którego pokonał w niecałe 16 sekund, dzięki czemu zdobył pas mistrza wagi ciężkiej KSW, który później zwakował. Jak się potem okazało, była to jego ostatnia walka.

Marcin Różalski wraca do KSW

Teraz popularny "Różal" po pięciu latach wraca do oktagonu. W siedzibie KSW spotkał się on z Arturem Szpilką i Maciejem Kawulskim. Współwłaściciel największej organizacji MMA w Polsce za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o powrocie Różalskiego.

"Bardzo długo czekaliśmy na ten powrót i debiut, więc teraz czas, aby weteran i debiutant zasłużyli swoimi walkami na każdą minutę oczekiwania. Głęboko pod skórą czuję, że tak właśnie będzie, bo to wojownicy, a nie celebryci, bo to ludzie, którzy przekładają czyny nad słowa, bo obydwaj wolą pokazać niż nieproszeni opowiedzieć" - napisał na Facebooku Kawulski. 

RadioZET.pl/Maciej Kawulski