Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

KSW na Narodowym: Kolejny mistrz federacji wystąpi w Warszawie

26.01.2017 14:32
sport

Federacja KSW z biegiem czasu ujawnia nazwiska kolejnych uczestników gali KSW na Stadionie Narodowym. Najnowszym nazwiskiem na karcie walk jest Mateusz Gamrot.

KSW na Narodowym plakat fot. mat. pras.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

26-letni zawodnik to mistrz federacji KSW w wadze lekkiej. Walka na Narodowym będzie jego drugą obroną pasa, który wywalczył w maju ubiegłego roku po zwycięstwie nad Mansourem Barnaouim.

- Najmłodszy mistrz KSW nie tylko ani razu nie przegrał w żadnym ze swoich dwunastu zawodowych pojedynków, ale również nigdy nie oddał przeciwnikowi nawet rundy. W ośmiu występach dla KSW podopieczny Andrzeja Kościelskiego czterokrotnie odprawiał rywali przed czasem, trzy razy przez TKO i raz przez poddanie - opisuje zawodnika oficjalna strona federacji.

Gamrot będzie już piątym mistrzem KSW, który wystąpi w Warszawie. Oprócz niego zobaczymy Mameda Khalidova, Fernando Rodriguesa Jr., Tomasza Narkuna i Marcina Wrzoska. Nie zabraknie też gwiazd federacji takich jak Mariusz Pudzianowski czy Marcin Różalski. Swoją debiutancką walkę w KSW stoczy natomiast Damian Janikowski, brązowy medalista igrzysk olimpijskich w zapasach.

Gala KSW na Stadionie Narodowym odbędzie się 27 maja w Warszawie.

RadioZET.pl/AN

Oceń
Tagi