Zamknij

KSW na Narodowym: Kolejny mistrz federacji wystąpi w Warszawie

Andreas Nicolaides
26.01.2017 14:32
KSW na Narodowym plakat
fot. mat. pras.

Federacja KSW z biegiem czasu ujawnia nazwiska kolejnych uczestników gali KSW na Stadionie Narodowym. Najnowszym nazwiskiem na karcie walk jest Mateusz Gamrot.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

26-letni zawodnik to mistrz federacji KSW w wadze lekkiej. Walka na Narodowym będzie jego drugą obroną pasa, który wywalczył w maju ubiegłego roku po zwycięstwie nad Mansourem Barnaouim.

- Najmłodszy mistrz KSW nie tylko ani razu nie przegrał w żadnym ze swoich dwunastu zawodowych pojedynków, ale również nigdy nie oddał przeciwnikowi nawet rundy. W ośmiu występach dla KSW podopieczny Andrzeja Kościelskiego czterokrotnie odprawiał rywali przed czasem, trzy razy przez TKO i raz przez poddanie - opisuje zawodnika oficjalna strona federacji.

Gamrot będzie już piątym mistrzem KSW, który wystąpi w Warszawie. Oprócz niego zobaczymy Mameda Khalidova, Fernando Rodriguesa Jr., Tomasza Narkuna i Marcina Wrzoska. Nie zabraknie też gwiazd federacji takich jak Mariusz Pudzianowski czy Marcin Różalski. Swoją debiutancką walkę w KSW stoczy natomiast Damian Janikowski, brązowy medalista igrzysk olimpijskich w zapasach.

Gala KSW na Stadionie Narodowym odbędzie się 27 maja w Warszawie.

RadioZET.pl/AN