Zamknij

KSW na Narodowym: Karol Bedorf poznał rywala! Będzie wielki rewanż

Andreas Nicolaides
20.02.2017 23:36
Karol Bedorf
fot. East News

Karol Bedorf - Michał Kita na gali KSW 39 na Stadionie Narodowym! To starcie jest kolejną "bombą" na karcie walk majowej gali, jednocześnie okazją do wielkiego rewanżu dla Kity.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

"Masakra" jest związany z KSW od 2015 roku. Na początku swojej przygody z federacją przyszło mu zmierzyć się z Karolem Bedorfem. - Zdaniem wielu obserwatorów wygrywał starcie na KSW 33 aż do momentu znakomitej akcji ówczesnego czempiona. Na KSW 36 Kita powrócił na zwycięską ścieżkę dzięki poddaniu Michała Włodarka w pierwszej rundzie i tym samym wywalczył sobie szansę na upragniony rewanż ze szczecińskim Berserkerem - czytamy na oficjalnej stronie KSW.

Dla Bedorfa będzie to pierwsza walka po porażce z Fernando Rodriguesem Jr na KSW 37. Wcześniej niepokonany był przez niemal pięć lat. - Pod ciosami 33-latka padali na deski m.in. Paweł Nastula, Rolles Gracie i James McSweeney - przypomina serwis kswmma.com.

Gala KSW 39 na Stadionie Narodowym odbędzie się 27 maja. Oprócz Karola Bedorfa i Michała Kity wystąpią na niej m.in. Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Marcin Różalski, Borys Mańkowski czy Łukasz Jurkowski.

RadioZET.pl/AN