KSW podało, jaki sprzęt musisz mieć, aby oglądać galę bez problemów

Andreas Nicolaides
26.02.2018 18:00
KSW 42
fot. KSW/mat. pras.

KSW podało specyfikację sprzętu, w jaki kibice powinni zaopatrzyć się, aby bez problemu obejrzeć galę KSW 42 na żywo w internecie. Federacja sprecyzowała parametry komputera i prędkość internetu potrzebne do oglądania gali na KSW TV. Podobną specyfikację trzeba mieć zapewne, aby oglądać KSW w serwisie Ipla.

KSW TV - jak oglądać stream gali KSW 42 online?

Poradnik KSW zawiera informacje na temat sprzętu komputerowego, systemu operacyjnego, prędkości internetu, a nawet przeglądarki. Podaje dokładną specyfikacje i minimalne wymagania, aby bez przycinania i zawieszania oglądać KSW 42 na żywo.

Komputer odpowiedni do oglądania gali na KSWTV.com powinien mieć procesor minimum 1.6GHZ, minimum 1GB RAMu i kartę graficzną ze wsparciem dla sprzętowej akceleracji wideo.

Jeśli chodzi o system operacyjny, to wymagany jest Windows 7 lub nowszy lub Mac OSX 10.9.5 lub nowszy.

KSW 42 na żywo - stream online w internecie

W przypadku korzystania z OSX należy oglądać galę w przeglądarce Chrome - 35 lub nowszej. W przypadku Firefoxa trzeba mieć wersję 49 lub nowszą. KSW TV można oglądać też w Edge i Internet Explorer 11 lub nowszy. Przeglądarka powinna mieć włączone obsługi cookies i JavaScript.

Pasmo internetu powinno mieć prędkość minimum 2Mbs, zalecana szybkość to jednak 10Mbps.

DWn-eprW4AAJOln.jpg large

Transmisja KSW 42 w internecie live online

Powyższe wymagania przedstawione zostały dla oglądania KSW 42 w KSW TV. Podobne są zapewne w Ipla.

Przestawiona przez KSW specyfikacja to z pewnością odpowiedź na powtarzające się za każdym razem skargi kibiców na KSW, którzy - mimo że wykupili legalny stream z KSW - nie mogli oglądać gali, bo obraz się zacinał i przerywało transmisję.

RadioZET.pl/AN