KSW: Pudzian jednak nie powalczy o pas. Przynajmniej na razie

15.11.2017 14:48
xxx sport

Walka Pudzianowski - Bedorf na KSW wydaje się być nieunikniona. Kiedy do niej dojdzie? Prawdopodobnie na KSW 42. Jej stawką nie będzie jednak mistrzowski pas wagi ciężkiej.

Mariusz Pudzianowski fot. East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Serwis sport.pl poinformował, że nieoficjalnie dowiedział się, że Pudzianowski i Bedorf powalczą o pas mistrza wagi ciężkiej, który obecnie nie ma właściciela. Informację zdementował jednak jeden z szefów KSW, Martin Kawulski.

- Dementujemy medialne plotki, że walka Pudziana z Bedorfem jest już potwierdzona, a jej stawką miałby być pas. Pierwszy w kolejce do tytułu będzie zwycięzca starcia Andryszak vs Rodrigues - napisał na swoim profilu na Twitterze.

Przypomnijmy, że ostatnim posiadaczem mistrzowskiego pasa KSW wagi ciężkiej był Marcin Różalski, który odebrał go Fernando Rodriguesowi Jr. Po walce - jak wcześniej zapowiadał - zwakował go.

Walka Pudzian - Bedorf prawdopodobnie odbędzie się na KSW 42, którego data nie została jeszcze ogłoszona. Na pewno jej stawką nie będzie jednak pas. Niewykluczone też, że w ogóle do niej nie dojdzie, a któryś z zawodników będzie rywalem zwycięzcy walki Andryszak - Rodrigues.

Najbliższa gala KSW 41 odbędzie się 23 grudnia.

RadioZET.pl/Sport.pl/KSW/AN

Oceń