Zamknij

Genesis: Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć walki na gołe pięści?

23.10.2020 08:44
Genesis, Różal - Barnett
fot. mat. pras. KSW

Genesis: Transmisja - gdzie obejrzeć walki na gołe pięści? Gala transmitowana będzie tylko w PPV i stream online. Genesis to wydarzenie, które stanie pod znakiem walki Różal - Barnett. Jak spisze się legendarny zawodnik federacji KSW w swoim wielkim powrocie? Transmisja KSW Genesis - walki w TV i online w internecie.

Genesis to zupełnie nowa odsłona sportów walki, dla niektórych być może nawet bardziej emocjonująca niż tradycyjne MMA czy boks. Tu nie ma rękawic, tylko gołe pięści - właśnie na takich zasadach odbędzie się najbliższa gala. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem głównie z powodu Marcina "Różala" Różalskiego", który wraca po długiej przerwie. Ostatni raz zawodnik z Płocka walczył w kwietniu 2018 roku. Wtedy w kick-boxingu pokonał Petera Grahama.

- Chcę oszukać czas i znalazłem na to receptę. Muszę robić to, co robiłem całe życie - trenować, walczyć. Jestem wciąż aktywnym zawodnikiem, który dąży do kolejnego wyzwania, szuka motywacji - mówił przed walką "Różal", który w tym roku skończył 42 lata.

GENESIS: Transmisja w TV. Gala STREAM ONLINE w internecie

Dla Marcina Różalskiego występ na gali Genesis jest też swego rodzaju powrotem do KSW, bowiem to właśnie największa w Polsce federacja MMA jest organizatorem tego wydarzenia. "Różal" ostatni raz dla KSW walczył w maju 2017 roku, gdy na gali na Stadionie Narodowym pokonał Fernando Rodriguesa Jr i sięgnął po mistrzowski pas wagi ciężkiej.

Genesis: Różal - Barnett. O której godzinie walka Marcina Różalskiego?

Walka Różalski - Barnett będzie starciem wieczoru i odbędzie się w limicie do 120 kilogramów. O ile Josh Barnett musiał pilnować wagi (uzyskał ostatecznie 115,6 kg), tak "Różalowi" daleko było do limitu. Wniósł na wagę 105,2 kg. Oprócz starcia "Różal" - Barnett na Genesis dojdzie do sześciu innych walk. Wśród nich odbędzie się starcie kobiet: Aleksandra Rola - Monika Porażyńska.

GENESIS: Transmisja. Gala i walka Różal - Barnett NA ŻYWO

Transmisja Genesis i walka Różal - Barnett dostępna będzie tylko w systemie PPV - w Cyfrowym Polsacie, a także sieciach kablowych takich jak m.in. UPC, Netia, Vectra, Multimedia Stream online z Genesis będzie można obejrzeć w internecie na KSWTV.com i Ipla.tv.

Genesis: Jak i gdzie kupić PPV gali KSW Różalski vs Barnett? Jaka cena?

Gala KSW Genesis na żywo na sport.radiozet.pl od godz. 20.00.

RadioZET.pl/AN