Zamknij

KSW 72: Kiedy walki? O której godzinie gala Romanowski vs Grzebyk?

23.07.2022 19:00
KSW 72
fot. Instagram/ksw_mma

KSW 72: godzina, data. Kiedy i o której godzinie odbędzie się 72. gala Konfrontacji Sztuk Walki? Sprawdź godzinę i datę gali KSW 72!

Już w sobotę, 23 lipca, w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach, odbędzie się gala KSW 72. Walką wieczoru będzie starcie pomiędzy Tomaszem Romanowskim a byłym podwójnym mistrzem organizacji FEN w wadze średniej i półśredniej Andrzejem Grzebykiem. Oprócz pojedynku na szczycie kategorii półśredniej fani zobaczą siedem walk m.in. starcie zawodników klasy piórkowej – Patryka Kaczmarczyka oraz Dawida Śmiełowskiego.

Tomasz Romanowski z federacją KSW związany jest od dwóch lat i obecnie znajduje się w ścisłej czołówce wagi półśredniej. Ostatni raz fani KSW mogli oglądać go podczas zwycięskiego starcia z Michałem Pietrzakiem. W pamięci widzów zapisał się również jego nokaut w walce z Chorwatem, Aleksandarem Rakasem oraz pojedynek z reprezentantem Mołdawii – Ionem Surdu, który zakończył się jednogłośnym pozytywnym werdyktem dla Romanowskiego.

KSW 72: Zapowiedź gali

Od debiutanckiej walki w KSW Andrzeja Grzebyka, którą zwyciężył przez techniczny nokaut, minęły już dwa lata. Dziś plasuje się w pierwszej piątce zawodników wagi półśredniej i znany jest ze swojej niezwykłej determinacji, co pokazał podczas starcia z Litwinem, Mariusem Zaromskisem, gdzie mimo odniesionej kontuzji walczył niemal całą rundę, do momentu aż sędzia przerwał pojedynek. Rok temu Polak zrewanżował się, nokautując Litwina już w pierwszej rundzie.

Innym ważnym starciem będzie pojedynek pomiędzy byłym mistrzem organizacji Armia Fight Night Patrykiem Kaczmarczykiem a Dawidem Śmiełowskim, który zwyciężył wszystkie swoje dotychczasowe walki przed czasem. Obaj zawodnicy chętnie wymieniają się "uprzejmościami" za pośrednictwem mediów społecznościowych, ale teraz różnice zdań będą mogli wyjaśnić w oktagonie.

KSW 72: Kiedy i o której godzinie gala?

Gali KSW 72 rozpocznie się w sobotę 23 lipca od godz. 19:00 w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Śledź wyniki live online walk gali KSW 72 na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/KSW/mat. pras.