Zamknij

KSW 71: Ziółkowski broni pasa, powrót "Różala" i debiut Szpilki

15.06.2022 15:35

Marian Ziółkowski jest mistrzem wagi lekkiej KSW od grudnia 2020 roku. W sobotę, na gali KSW 71 w Toruniu, będzie bronił pasa mistrzowskiego po raz trzeci, a odebrać mu go spróbuje Sebastian Rajewski. W akcji zobaczymy też m.in. wracającego byłego mistrza wagi ciężkiej Marcina Różalskiego czy debiutującego w MMA Artura Szpilkę. Gala KSW 71 w Toruniu już w sobotę.

Marian Ziółkowski
fot. KSW

Dla Mariana Ziółkowskiego (24 zwycięstwa, 8 porażek, 1 remis) sobotnia walka o pas mistrzowski wagi lekkiej może być trzecią skuteczną obroną tytułu. Tytuł mistrza w grudniu 2020 roku Ziółkowski odebrał Romanowi Szymańskiemu. Później nie dali mu rady Maciej Kazieczko i Borys Mańkowski. Teraz odebrać pas Ziółkowskiemu chce Sebastian Rajewski (12 wygranych, 6 porażek).

loader

Wielki powrót Marcina Różalskiego

Do walk w MMA wraca też Marcin Różalski, były mistrz wagi ciężkiej, który pokonał m.in. Mariusza Pudzianowskiego. Jego walka odbędzie się jednak w formule K1 w rękawicach do MMA. Rywalem Różalskiego będzie legenda świata kickboxingu Errol Zimmerman - Holender, pochodzenia Curacao.

Artur Szpilka zadebiutuje w MMA

W MMA debiutuje popularny bokser Artur Szpilka. Jego rywalem będzie Ukrainiec Siergiej Radczenko, z którym Szpilka decyzją sędziów wygrał w 2020 roku… na ringu bokserskim. Ciekawie zapowiada się też starcie byłego mistrza KSW wagi półśredniej Borysa Mańkowskiego z byłym mistrzem wagi piórkowej Danielem Torresem.

Transmisja KSW 71. Gdzie obejrzeć?

Transmisję na żywo z gali KSW 71 z Torunia można oglądać z polskim komentarzem, w sobotę, od godziny 19.00, wyłącznie na Viaplay.pl

ZOBACZ WIĘCEJ: KSW 71: Transmisja TV i PPV. Jak i gdzie obejrzeć wszystkie walki?

Gala KSW 71 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja live od godziny 20.00.

RadioZET.pl/mat. pras.