Zamknij

KSW 66 - godzina, data: Kiedy i o której godzinie gala na żywo?

15.01.2022 18:10

KSW 66 GODZINA, DATA: Kiedy 66. gala KSW? O której godzinie rozpoczyna się gala KSW 66 na żywo? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się KSW 66!

Tomasz Narkun
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Gala KSW 66 odbędzie się już nieco ponad miesiąc po ostatniej 65. edycji, na której Mamed Chalidow przegrał w walce wieczoru z Chorwatem Roberto Soldiciem. W styczniu kibice również nie będą mogli narzekać na brak emocji.

W 66. Konfrontacji Sztuk Walki miłośnicy MMA zobaczą przede wszystkim wielki powrót prawdziwej legendy polskich sportów walki - Michała Materli, który został okrzyknięty jedną z gwiazd gali. Jego rywalem będzie Brytyjczyk Jason Radcliffe.

KSW 66 - godzina, data: Kiedy i o której godzinie kolejna gala?

Materla po raz ostatni zaprezentował się w klatce na EFM Show 2, zwyciężając po jednogłośnej decyzji sędziów z Francuzem Moisem Rimbonem. Z kolei w KSW zaprezentował się ostatnio na 56. edycji, ulegając wspomnianemu już Soldiciowi. Michał Materla ma na swoim koncie 30 wygranych, w tym dziesięć przez KO i osiem przegranych. Na KSW triumfował w starciach  m.in. z Damianem Janikowskim, Tomaszem Drwalem, Amerykaninem Jayem Silvą czy Martinem Zawadą.

Poza Materlą miłośnicy sztuk walki obejrzą jeszcze dwa starcia o pasy mistrzowskie na KSW 66. W kategorii lekkiej Borys Mańkowski zmierzy się z Marianem Ziółkowskim, a w wadze półciężkiej Tomasz Narkun podejmie Rosjanina Ibragima Chuzhigaeva.

KSW 66 - GODZINA, DATA: KIEDY GALA? GDZIE? O KTÓREJ GODZINIE?

Gala KSW 66 odbędzie się w sobotę 15 stycznia o godzinie 19:00 w Netto Arenie w Szczecinie. Relacja live i wynik online walk gali KSW 66 na żywo na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl