Zamknij

KSW 64 - ceremonia ważenia: Transmisja online. Kiedy i o której godzinie?

22.10.2021 12:55
Mariusz Pudzianowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

KSW 64 - CEREMONIA WAŻENIA, WAŻENIE, FACE TO FACE: Kiedy odbędzie się ceremonia ważenia przed KSW 64? O której godzinie rozpoczyna się ważenie przed 64. galą KSW? Gdzie obejrzeć face to face w internecie? Gdzie oglądać transmisję ceremonii i stream online?

  1. KSW 64 - ceremonia ważenia: Kiedy i o której godzinie face to face?
  2. KSW 64 - ważenie: Transmisja i stream online ceremonii. Gdzie obejrzeć w internecie?

Gala KSW 64 odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi w sobotę 23 października o godz. 20:00. W walce wieczoru Sebastian Przybysz zmierzy się z Bruno Augusto dos Santos, ale to pojedynek  Mariusza Pudzianowskiego z Serignem Ousmanem "Bombardierem" Dią wzbudza największe emocje.

KSW 64 - ceremonia ważenia: Kiedy i o której godzinie face to face?

Walka  Pudzian vs Bombardier miała się odbyć już 20 marca 2021 na gali  KSW 59: Fight Code, jednak do rywalizacji ostatecznie nie doszło, gdyż mistrz senegalskich zapasów na kilka godzin przed pojedynkiem musiał udać się do szpitala w związku z ostrym zapaleniem wyrostka robaczkowego. Przeszedł operację, po której musiał trochę odpocząć. Teraz jest już gotowy i zapowiada, że nic nie przeszkodzi mu w pokonaniu byłego strongmana.

Zanim jednak obaj panowie zawalczą ze sobą w oktagonie, w piątek 22 października, o godzinie 18:00, w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się ceremonia ważenia i face to face przed galą KSW 64.

KSW 64 - ważenie: Transmisja i stream online ceremonii. Gdzie obejrzeć w internecie?

Jak poinformowali organizatorzy, obowiązuje wstęp wolny dla wszystkich kibiców bez ograniczeń. Oficjalną ceremonię ważenia i face to face będzie można obejrzeć również na żywo na Facebooku i kanale YouTube organizacji KSW.

RadioZET.pl/KSW