KSW 64: Rutkowski "zgasił światło" Pejicowi. Chorwat nie wiedział, co się dzieje

24.10.2021 10:00
Rutkowski - Pejic

KSW 64: Daniel Rutkowski vs Filip Pejic - WIDEO WALKI: Daniel Rutkowski (13-2, 7 KO, 1 Sub) pokonał Filipa Pejica (15-5-2, 10 KO, 3 Sub) przez nokaut (wysokie kopnięcie) w pierwszej rundzie. Po otrzymaniu ciosu Chorwat leżał przez kilka minut na ziemi, zupełnie nie wiedząc, co się dzieje. Zobacz WIDEO nokautu Rutkowskiego na gali KSW 64!

1. KSW 64: Rutkowski "zgasił światło" Pejicowi. Chorwatowi "urwał się film"
  2. KSW 64 - wyniki walk: Kto wygrał walkę wieczoru?

Walka Daniela Rutkowskiego z Filipem Pejicem na gali KSW 64 rozpoczęła się od błyskawicznego ataku Chorwata, który mocno trafił Polaka w stójce i wszystko wskazywało na to, że pojedynek zakończy się jeszcze w pierwszej rundzie.

Mistrz organizacji Babilon MMA i FEN przetrwał jednak swój kryzys i wrócił do gry jeszcze pod koniec pierwszej odsłony, przejmując z minuty na minuty coraz większą inicjatywę.

KSW 64: Rutkowski "zgasił światło" Pejicowi. Chorwatowi "urwał się film"

W drugiej rundzie ponownie pewniej ruszył "Nitro", ale to Rutkowski był tym, który zakończył walkę przed czasem. Polak wyprowadził na głowę rywala potężne wysokie kopnięcie, które zupełnie "odcięło" Pejica.

Po otrzymanym ciosie Chorwat jeszcze przez kilka minut leżał na macie, zupełnie nie wiedząc, co się dzieje. Mimo że nie był w stanie podnieść się o własnych siłach przez dobre kilkadziesiąt sekund, przed ogłoszeniem werdyktu dziwił się, dlaczego sędzia tak szybko przerwał pojedynek. Wszystko wskazuje zatem na to, że Pejic zupełnie nie pamiętał, co stało się chwilę temu.

KSW 64 - wyniki walk: Kto wygrał walkę wieczoru?

Walka wieczoru gali KSW 64 zakończyła się obroną pasa przez Sebastiana Przybysza. Polak poddał Brazylijczyka Bruno Augusto dos Santosa. Wcześniej - w co-main evencie - Mariusz Pudzianowski zaliczył jeden z najszybszych nokautów w historii KSW, rozbijając "Bombardiera" z Senegalu w 18 sekund.