Zamknij

KSW 64: Radcliffe zmasakrował Odzimkowskiego. Zobacz walkę - WIDEO

23.10.2021 21:06
Albert Odzimkowski, KSW 64
fot. Twitter/KSW

Jason Radcliffe już w pierwszej rundzie pokonał Alberta Odzimkowskiego przez TKO (ciosy w parterze) w pierwszej rundzie walki na gali KSW 64. Reprezentant Polski bardzo mocno odczuł skutki tego pojedynku. Zakończył go ze zmasakrowaną twarzą. Zobacz WIDEO.

Radcliffe i Odzimkowski byli bohaterami drugiej walki KSW 64. Przed nimi do klatki weszli Oumar Sy i Adam Tomasik. Tu także górą był reprezentant gości, który też wygrał przez TKO w pierwszej rundzie.

Jeśli chodzi o pojedynek Radcliffe vs Odzimkowski, to Polak bardzo szybko dał się obalić. Za pierwszym razem zdołał wstać, ale chwilę później znów leżał na deskach. Tym razem Radcliffe mu nie odpuścił i zaczął "bombardować" jego twarz mocnymi ciosami. Sędzia nie miał wyjścia i musiał przerwać walkę.

KSW 64: Radcliffe vs Odzimkowski WIDEO

Oba wyżej wymienione pojedynki odbyły się w ramach karty wstępnej. Na karcie głównej zobaczymy takich zawodników jak Michał Pietrzak, Filip Pejić czy Robert Ruchała. Ponadto dojdzie do walki Mariusz Pudzianowski vs Sergine Ousmane "Bombardier" Dia. W walce wieczoru, której stawką będzie pas wagi koguciej, zmierzą się Sebastian Przybysz i Bruno Augusto dos Santos.

Przy okazji gali KSW 64 poznaliśmy datę KSW 65, podczas której dojdzie do starcia Mameda Chalidowa z Roberto Soldiciem. To wydarzenie odbędzie się już 18 grudnia.