Zamknij

KSW 63: Kiedy, gdzie i o której odbędzie się kolejna gala? [GODZINA, DATA]

04.09.2021 19:00
KSW 63 - DATA i miejsce gali
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

KSW 63: DATA i GODZINA. Kiedy odbędzie się następna gala Konfrontacji Sztuk Walki? O której? Organizatorzy ujawnili datę i miejsce KSW 63. Gdzie powalczą zawodnicy?

KSW 63 - DATA i GODZINA. W kolejnej edycji gali Konfrontacji Sztuk Walki w walce wieczoru Roberto Soldić (18-3, 15 KO, 1 Sub) zmierzy się z Patrikiem Kinclem (24-9, 12 KO, 6 Sub). W 45. edycji KSW Chorwat zdobył pas kategorii półśredniej w starciu z Dricusem du Plessisem w Londynie.

Chorwacki zawodnik uchodzi za jednego z najniebezpieczniejszych przeciwników KSW. Aż pięć z sześciu walk w klatce zakończył przed czasem. 26-latek w debiucie triumfował w pojedynku z Borysem Mańkowskim, zdobywając mistrzowski tytuł. W innych swoich walkach odprawiał z kwitkiem Viniciusa Bohrera, Krystiana Kaszubowskiego, czy Michała Materle i Michała Pietrzaka.

KSW 63: DATA, GODZINA. Kiedy odbędzie się gala? O której godzinie?

Z początku Patrik Kincl miał skrzyżować rękawice z Soldiciem na KSW 50, ale Czech musiał się wycofać. Wrócił na 57. edycję gali, gdzie rozprawił się z Tomaszem Drwalem. Cztery gale później był lepszy od Tomasza Romanowskiego.

KSW 63 odbędzie się w sobotę, 4 września w Warszawie w studiu telewizyjnym ATM Studio. Początek gali, najprawdopodobniej rozpocznie się o godzinie 20:00. Relacja na żywo zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl