Zamknij

KSW 62: Efektowne zwycięstwo Kołeckiego, udany rewanż Grzebyka [WYNIKI WALK]

17.07.2021 23:26
Szymon Kołecki
fot. DZIENNIK LODZKI/Polska Press/East News

KSW 62- WYNIKI WALK. Szymon Kołecki pewnie pokonał w walce wieczoru Akopa Szostaka. Jak wyglądały pozostałe pojedynki na KSW 62? Sprawdź wszystkich zwycięzców gali KSW 62.

W walce otwarcia KSW 62 David Martinik pokonał Lemmy'ego Krusicia. Ten pierwszy zaczął niezwykle agresywnie, a Słoweniec starał się sprowadzić rywala do parteru. Jednak Czech nie dał się przeciwnikowi i mimo przygniatania do klatki, kolanem obalił Krusicia i zasypując go gradem ciosów, zakończył walkę przed czasem w pierwszej rundzie.

W drugim pojedynku Krakowiak - Borkowski, ten pierwszy wszedł niezwykle mocno, wymieniając z przeciwnikiem sporo ciosów. Niestety, walka zakończyła się kontuzją Borysa Borkowskiego. W momencie, gdy Krakowiak rzucił rywala na matę, obaj upadli na rękę przeciwnika. W klatce pojawili się lekarze, ale na szczęście Borkowski opuścił oktagon o własnych siłach.

KSW 62: Kontuzja Borysa Borkowskiego, przegrana Polityło

W następnym starciu Lom-Ali Eskijew pokonał Gilbera Ordoneza. Czeczen z niemieckim paszportem z początku zasypał Kolumbijczyka ciosami, ale ten odpowiedział mu tym samym. Eskijew szybko sprowadził przeciwnika do parteru. Z początku Ordonez uciekał do stójki, ale Eskijew dobrze pracując przy siatce, wrócił do parteru. Niemiec pracował spokojnie i konsekwentnie. Pod koniec pierwszej rundy, Eskijew wyprowadził trójkąt, a Ordonez musiał odklepać i zakończyć walkę.

W czwartej walce Paweł Polityło podejmował Bruno Augusto dos Santosa. Pierwsza runda należała do Brazylijczyka, który przez większość czasu utrzymywał rywala w parterze. Z kolei "polski Orzeł" miał spore problemy ze sprowadzeniami. W drugiej rundzie górą był Brazylijczyk, który natychmiast ruszył do sprowadzenia Polaka do parteru. Później Polityło wrócił do stójki, ale przez większość czasu nie potrafił odciągnąć rywala od siatki. W ostatniej odsłonie pojedynku obaj zawodnicy byli już wyraźnie zmęczeni. Mimo to Polak dzielnie bronił się przed Brazylijczykiem i starał się atakować rywala. Finalnie górą był dos Santos, który triumfował po jednogłośnej decyzji sędziów.

KSW 62: Znakomity debiut Sarary, ekspresowa wygrana Bartosińskiego

W piątej walce Sowiński - Rajewski nie brakowało emocji. Najpierw Rajewski uderzył potężnie, tamten padł na ziemię, ale wyszedł z opresji. Pod koniec pierwszej rundy tym samym odpowiedział Sowiński i w momencie okładania rywala ciosami, akcję przerwał gong. Druga i trzecia runda była o wiele bardziej spokojniejsza, gdzie Rajewski częściej punktował rywala i wygrał po niejednogłośnej decyzji sędziów.

W kolejnym starciu Bradarić mierzył się z Sararą. W pierwszej rundzie Polak leżał na plecach i był brutalnie obijany przez rywala. Mimo że Tomasz Sarara starał się bronić, Filip Bradarić dosiadał przeciwnika i bezlitośnie go okładał. W drugiej rundzie było identycznie, tak samo w trzeciej. Jednak na sam koniec pojedynku Sarara będąc na skraju wycieńczenia, dosiad rywala, a ten poddał walkę.

Siódmą walką był pojedynek Michała Michalskiego z Adrianem Bartosińskim. Bartosiński po kilku chwilach w pierwszej rundzie trafił rywala, który zaczął się miotać po oktagonie. Nie marnując czasu, Bartosiński zepchnął przeciwnika do narożnika i okładając go sierpowymi, zmiótł go w klatce i wygrał przez TKO.

KSW 62: Szymon Kołecki wygrywa walkę wieczoru - WYNIKI wszystkich starć

W przedostatnim pojedynku triumfował Andrzej Grzebyk. Z początku walki z Mariusem Zaromskisem, drobną przewagę miał Litwin, ale szybko otrzymał olbrzymi cios prawym sierpem i upadł na siatkę. Grzebyk natychmiast dopadł do przeciwnika i dokończył dzieła. Polak udanie zrewanżował się rywalowi.

W walce wieczoru Szymon Kołecki bez większych problemów pokonał Akopa Szostaka. Mistrz olimpijski z Pekinu zaczął agresywnie, a Szostak uciekał. Po chwili zawodnicy wymieniali się ciosami, ale ostatnie słowo należało do 39-latka. Kołecki fantastycznym prawym podbródkowym trafił w przeciwnika i posłał go na deski, a sędzia natychmiast przerwał walkę.

KSW 62 - WYNIKI WALK:

Szymon Kołecki vs Akop Szostak - wygrana Kołeckiego przez TKO w pierwszej rundzie
Andrzej Grzebyk vs Marius Zaromskis - wygrana Grzebyka przez TKO w pierwszej rundzie
Michał Michalski vs Adrian Bartosiński - wygrana Bartosińskiego przez TKO w pierwszej rundzie
Tomasz Sarara vs Filip Bradarić - wygrana Sarary przez TKO w trzeciej rundzie
Artur Sowiński vs Sebastian Rajewski - wygrana Rajewskiego po niejednogłośnej decyzji sędziów
Paweł Polityło vs Bruno Augusto dos Santos - wygrana dos Santosa po jednogłosnej decyzji sędziów
Lom-Ali Eskijew vs Gilber Ordonez - wygrana Eskijewa przez duszenie w 1. rundzie
Marcin Krakowiak vs Borys Borkowski - wygrana Marcina Krakowiaka przez TKO w 1. rundzie
Lemmy Krusić vs David Martinik - wygrana Davida Martinika przez TKO w 1. rundzie

RadioZET.pl