Zamknij

KSW 62 - PPV i transmisja TV. Jak kupić? Gdzie oglądać? Cena biletów

Maciej Walasek
17.07.2021 15:08
KSW 62 - PPV transmisja TV
fot. DZIENNIK LODZKI/Polska Press/East News

KSW 62 - PPV, TRANSMISJA TV. Gdzie obejrzeć galę ONLINE? Jak wykupić dostęp do KSW 62? Jaka jest cena biletów na KSW 62? Sprawdź, jak kupić dostęp do gali KSW 62. Gdzie oglądać KSW 62 w TV LIVE w internecie. Gala KSW 62 odbędzie się w sobotę, 17 lipca.

KSW 62 - PPV i transmisja TV. Kolejna edycja gali zbliża się wielkimi krokami. Kibice nie mogą doczekać się występu Szymona Kołeckiego. Dla byłego sztangisty będzie to czwarty pojedynek w MMA. Mistrz olimpijski z Pekinu w walce wieczoru zmierzy się z Akopem Szostakiem w kategorii półciężkiej.

Wcześniej Kołecki z kwitkiem odprawił poprzednich przeciwników, gdzie dwukrotnie wygrywał przed czasem. 39-latek pewnie pokonał Damiana Janikowskiego i Mariusza Pudzianowskiego, a na punkty był górą w starciu z Martinem Zawadą.

KSW 62: Kiedy kolejna gala? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

Z kolei dla Szostaka będzie to trzeci występ na KSW. Poprzednio 32-latek brał udział w KSW 49 i 45, podczas których przegrał z Erko Junem, a debiutancki pojedynek zakończył się wynikiem no cotest. W innych pojedynkach Andrzej Grzebyk zmierzy się z Mariusem Żaromskisem, a Michał Michalski podejmie Adriana Bartosińskiego.

KSW 62: PPV - transmisja TV. Jak kupić dostęp do gali? Jaka cena?

Tradycyjnie transmisja z gali KSW 62 będzie miała miejsce jedynie w internecie online za pośrednictwem streama oficjalnego konta Konfrontacji Sztuk Walki. Wydarzenie będzie można obejrzeć za pośrednictwem PPV. Cena dostępu do 62. edycji jest taka, jak we wcześniejszych galach, czyli 40 złotych.

KSW 62: Szymon Kołecki poznał rywala w walce wieczoru - KARTA WALK

Transmisję KSW 62 można kupić u swoich dostawców usług TV lub online w internecie na platformie kswtv.com albo na ipla.tv.

KSW 62 odbędzie się w sobotę, 17 lipca od godziny 20:00. Relacja na żywo zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl