Zamknij

KSW 62: Kiedy kolejna gala? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

12.07.2021 14:46
Szymon Kołecki
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

KSW 62 - DATA i GODZINA. Kiedy kolejna gala KSW 62? O której godzinie? Na początku 61. edycji gali władze Konfrontacji Sztuk Walki poinformowali o szczegółach KSW 62. Sprawdź podstawowe informacje.

KSW 62 – DATA i GODZINA. Chociaż emocje po ostatniej gali jeszcze nie opadły, organizatorzy przekazali informacje o kolejnej edycji wydarzenia. Wiemy, że na pewno do klatki powróci Szymon Kołecki. Były mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów ostatni raz pokazał się kibicom na KSW 58, gdzie po jednogłośnej decyzji sędziów triumfował z Martinem Zawadą.

Kołecki stoczył wcześniej jeszcze dwie inne pojedynki, gdzie w debiucie pokazał się ze świetnej strony, pokonując Mariusza Pudzianowskiego i potem Damiana Janikowskiego, wygrywając przez nokaut techniczny w obu walkach.

KSW 62: Kiedy odbędzie się gala? O której godzinie?

Na KSW 62 pojawią się też Michał Michalski oraz Andrzej Grzebyk. Ten pierwszy zbliża się do swojego celu, czyli walki o pas Konfrontacji Sztuk Walki. Jeśli chodzi o Grzebyka, to pamiętamy, jak w pierwszej rundzie walki z Mariusem Żaromskisem złamał nogę, pechowo kopiąc w kolano przeciwnika. Wielu fanów po cichu liczy, że na KSW 62 obejrzy rewanż.

KSW 62 na żywo odbędzie się w sobotę, 17 lipca we Wrocławiu. Początek zaplanowano o godzinie 20:00. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl