Zamknij

KSW 61: Pudzianowski - Jurkowski GODZINA walki. O której początek?

02.06.2021 08:50
Mariusz Pudzianowski
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Mariusz Pudzianowski - Łukasz Jurkowski: GODZINA i DATA walki na KSW 61. O której godzinie starcie Pudzianowski - Jurkowski? Kiedy odbędzie się walka wieczoru Pudzian vs Juras na KSW 61? Sprawdź podstawowe informacje. Relacja z gali KSW 61 na żywo na sport.radiozet.pl.

Mariusz „Pudzian” Pudzianowski w walce wieczoru na KSW 61 powalczy z Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim. Zawodnicy zmierzą się w Ergo Arenie. Początkowy pomysł zorganizowania takiego starcia zrodził się na KSW 59, kiedy były strongman miał rywalizować z Ousmanem „Bombardierem” Dią. Wówczas Senegalczyk miał atak wyrostka robaczkowego i jego miejsce zastąpił Nikola Milanović. Górą w tym starciu był Pudzian, który pokonał rywala w pierwszej rundzie przez TKO.

Zanim jednak znaleziono zastępstwo dla Pudzianowskiego, Jurkowski został zapytany przez dziennikarza Polsatu Sport Igora Marczaka, czy w najbliższym czasie chciałby pojedynkować się z byłym strongmanem. Ten odpowiedział krótko, że „tak”. Pudzianowski dobrze zna się z  „Jurasem”, gdzie wielokrotnie wspólnie ze sobą trenowali. Nie było też tajemnicą, że przed walką Pudzianowski – Jurkowski zawodnicy przygotowywali się do pojedynku w Warszawskim Centrum Atletyki, ale jak podkreślali, starali się siebie unikać.

KSW 61 - KARTA WALK. Kto pojawi się w klatce KSW? Kto z kim się zmierzy? 

Pudzianowski - Jurkowski: O której godzinie walka na KSW 61? Kiedy?

- Cały czas się mijaliśmy. Na sparingi przychodziłem w innych godzinach niż Łukasz. To nie jest tajemnica, że jesteśmy z jednego klubu. Ja znam mocne strony "Jurasa", a on moje. Moim zdaniem wygra ten, kto będzie cwańszy – tłumaczył w rozmowie z Polsatem Sport Pudzianowski.

KSW 61: Transmisja w TV i PPV. Jak i gdzie obejrzeć galę stream online?

Poza tą walką kibice będą mogli obejrzeć osiem innych starć.

Pudzianowski – Jurkowski na żywo odbędzie się w sobotę, 5 czerwca. Początek gali KSW 61 zaplanowano o godzinie 20:00. Natomiast walka wieczoru najprawdopodobniej będzie miała miejsce około 23-23:30. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl