Zamknij

KSW 61: Kiedy kolejna gala? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

24.04.2021 23:11
Mariusz Pudzianowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

KSW 61: kiedy i o której godzinie odbędzie się kolejna gala Konfrontacji Sztuk Walki? Po kwietniowym KSW wszyscy zastanawiają się, kiedy zaplanowano następną edycję gali MMA. Kiedy i o której KSW 61? DATA i  GODZINA KW 61.

KSW 61 przyniesie kibicom jeszcze więcej emocji niż poprzednia edycja. Podczas następnej gali w oktagonie wielki pojedynek stoczy Mariusz Pudzianowski, którego przeciwnikiem będzie Łukasz Jurkowski. Miłośnicy sztuk walki już zacierają ręce.

Poza emocjami, jakie mogą towarzyszyć w tym starciu, jest jeszcze jeden fakt. Pudzian i Juras trenują w tym samym klubie – Warszawskim Centrum Atletyki. Z tego względu na miejscu do gali KSW 61 mają przygotowywać się dwie grupy zawodnicze.

KSW 61: Kiedy gala? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

Byłemu strongmanowi w przygotowaniach do KSW 61 towarzyszy Jan Błachowicz. Ostatnio zawodnik opublikował zdjęcie z mistrzem UFC. Przypomnijmy, że Mariusz Pudzianowski stoczył jak dotąd 21 walk w KSW, gdzie wygrał 14 razy, a siedem musiał uznać wyższość rywali. Z kolei Łukasz Jurkowski 28 razy walczył na gali KSW, gdzie zanotował 17 wygranych i 11 porażek.

KSW 61 odbędzie się w sobotę, 5 czerwca 2021 roku. Początek gali, najprawdopodobniej tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 20:00. Relacja na żywo zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl