Zamknij

KSW 60: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Gdzie obejrzeć walki w PPV?

22.04.2021 08:30
Tomasz Narkun KSW
fot. Krzysztof Szymczak/Polska Press/East News

KSW 60: transmisja TV i PPV. Jak wykupić dostęp do gali? Gdzie można obejrzeć KSW 60? Gala KSW 60 odbędzie się w sobotę 24 kwietnia. W Walce wieczoru na KSW 60 Tomasz Narkun stoczy bój z Philem de Friesem. Transmisja KSW 60 PPV i w TV online w internecie. Relacja z gali KSW 60 na żywo dziś od godz. 20.00 na sport.radiozet.pl.

KSW 60 to trzecia gala konfrontacji sztuk walki, która odbędzie się w Polsce w 2021 roku. Wcześniej zawodnicy rywalizowali w marcu, gdzie Mariusz Pudzianowski wygrał przez TKO w pierwszej rundzie z Nikolą Milanoviciem, który zastąpił „Bombardiera”. Senegalczyk kilka godzin przed galą został przetransportowany do szpitala.

Poza tym pojedynkiem widzowie mogli obejrzeć starcie m.in. Damiana Janikowskiego, który triumfował z Jasonem Radcliffem czy Sebastiana Przybysza, który jednogłośną decyzją sędziów pokonał Antuna Racicia.

KSW 60 PPV. Transmisja TV gali. Gdzie i jak oglądać galę KSW 60?

Na KSW 60 w walce wieczoru rękawice skrzyżują Tomasz Narkun i Phil de Fries, którzy spotkają się po dwóch latach. Stawką potyczki będzie pas kategorii ciężkiej. Poza nim Marian Ziółkowski będzie chciał pokonać Macieja Kazieczkę i zdobyć pas kategorii lekkiej. Po raz drugi w oktagonie KSW pojawi się Izuagbe Ugonoh, a jego przeciwnikiem będzie Ugur Ozkaplan.

KSW 60: O której godzinie? Kiedy walki? [GODZINA, DATA]

Karta walk KSW 60 obejmuje także sześć innych pojedynków.

KSW 60: Transmisja TV i PPV. Jak i gdzie kupić PPV na galę STREAM ONLINE?

KSW 60 - KARTA WALK. Kto będzie walczył? Poznaliśmy ostatnie nazwiska

Gala KSW 60 będzie transmitowana jedynie w systemie PPV. Widzowie będą mogli obejrzeć galę w TV i online stream oraz w internecie. Cena dostępu do gali jest identyczna, jak we wcześniejszej edycji, czyli 40 złotych.

Transmisję KSW 60 można zakupić u swoich dostawców usług TV albo online na platformie ipla.tv. i kswtv.com.

KSW 60 na żywo odbędzie się w sobotę 24 kwietnia na sport.radiozet.pl. Początek relacji i gali od godziny 20:00.

RadioZET.pl