Zamknij

KSW 60 - GODZINA, DATA. Kiedy i o której walki gali Narkun - De Fries?

22.04.2021 08:30
Tomasz Narkun
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

KSW 60 - kiedy jest gala? O której godzinie początek KSW 60? Poznaliśmy już wszystkie walki, jakie zobaczymy podczas kolejnej gali MMA. Sprawdź podstawowe informacje przed galą KSW 60 - GODZINA i DATA. Co czeka widzów na 60. edycji Konfrontacji Sztuk Walki?

KSW 60 – GODZINA i DATA. W czasie okrągłej 60. edycji gali kibice będą mogli obejrzeć dwie mistrzowskie walki, gdzie wystąpi Tomasz Narkun – najdłużej panujący mistrz KSW. Zawodnik panuje w kategorii półciężkiej od października 2015 roku. Od tamtej chwili triumfował w siedmiu pojedynkach, gdzie m.in. dwukrotnie pokonał Mameda Chalidowa. Polak doznał tylko jednej porażki – Phil de Fries, który będzie jego kolejnym rywalem.

Do oktagonu wraca Izu Ugonoh, który po raz drugi zaprezentuje się w KSW. Zadebiutował w 54. edycji imprezy, wygrywając przez nokaut techniczny z Quentinem Domingosem. Polak nigeryjskiego pochodzenia powalczy z Ugurem Ozkaplanem (4-0), który kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, pokonując przeciwników przed czasem. Ze względu na swoją posturę Norweg mierzący ponad dwa metry świetnie radził sobie w hokeju. Mimo że był na dobrej drodze do występów w NHL, ostatecznie postawił na MMA.

KSW 60 - KARTA WALK. Kto będzie walczył na gali?

KSW 60: Kiedy jest gala? O której godzinie?

 W innym starciu Marian Ziółkowski skrzyżuje rękawice z Maciejem Kazieczką. Walka miała mieć już miejsce w czasie KSW 54, ale wtedy przez wypadnięcie z karty walk Shamila Musajewa, wymusiło zmiany.

KSW 60: Transmisja w TV i PPV. Jak i gdzie oglądać galę online w internecie?

KSW 60 na żywo odbędzie się w sobotę 24 kwietnia. Początek gali o godzinie 20:00. Relacja na żywo zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

Narkun - De Fries GODZINA. Kiedy i o której walka wieczoru KSW 60?

RadioZET.pl