Zamknij

KSW 59: Transmisja w TV i PPV. Jak i gdzie obejrzeć galę stream online?

18.03.2021 08:20
KSW 59: transmisja PPV
fot. mat. pras.

KSW 59 TRANSMISJA PPV: Gala KSW 59 i walka Pudzianowski - Bombardier odbędzie się w sobotę, 20 marca. Sprawdź, gdzie obejrzeć galę i walki live online. Transmisja KSW 59 będzie dostępna tylko w PPV w TV i stream w internecie. Relacja z gali KSW 59 na żywo i walki Pudziana na sport.radiozet.pl już dzisiaj od godz. 20.00.

  • Transmisja KSW 59 będzie dostępna tylko w systemie PPV - za opłatą
  • Galę KSW 59 będzie można obejrzeć w TV i stream online w internecie
  • W walce wieczoru KSW 59 spotkają się Mariusz Pudzianowski i Bombardier

KSW 59 będzie już drugą galą największej federacji MMA w Polsce w 2021 roku. Poprzednio zawodnicy rywalizowali w oktagonie pod koniec stycznia. Wtedy oglądaliśmy m.in. walki z udziałem Szymona Kołeckiego czy Daniela Torresa. Ten drugi zdobył mistrzowski pas KSW w kategorii piórkowej.

Również na KSW 59 dojdzie do mistrzowskiej walki. O pas kategorii koguciej powalczą Antun Racić i Sebastian Przybysz. Ponadto do klatki wejdą tacy zawodnicy jak Damian Janikowski czy Krystian Kaszubowski.

KSW 59 - PPV. Transmisja gali. Gdzie i jak obejrzeć galę KSW 59?

Karta walk KSW 59 to jednak przede wszystkim starcie z udziałem najsilniejszego człowieka świata. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Serignem Ousmanem Dią, znanym bardziej jako Bombardier.

Dla Pudzianowskiego będzie to pierwsza walka od listopada 2019 roku. Wtedy Pudzian pokonał w Zagrzebiu Erko Juna. Łącznie w swoim dorobku ma już 21 zawodowych walk. Jego rywal stoczył tylko dwa pojedynki. Oba jednak wygrał przez KO.

Gala KSW 59 transmitowana będzie tylko w systemie PPV - zarówno w TV, jak i online stream w internecie. Dostęp do gali kosztuje tradycyjnie 40 złotych.

KSW 59: Transmisja: Jak i gdzie kupić PPV na galę ONLINE?

Transmisję KSW 59 można wykupić u swoich dostawców usług TV lub online w serwisach ipla.tv i kswtv.com.

KSW 59 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i walki online w sobotę od godz. 20.00.