Zamknij

KSW 58: Transmisja PPV. Gdzie i jak obejrzeć walki w TV i online?

28.01.2021 08:30
KSW 58 - transmisja PPV
fot. mat.pras. KSW

KSW 58 TRANSMISJA: Sprawdź, gdzie obejrzeć na żywo walki gali KSW 58. Transmisja będzie dostępna w PPV w TV i online stream w internecie. Gala KSW 58 i walki na żywo odbędą się już dziś o godz. 20.00. Relacja i wyniki live na sport.radiozet.pl.

  • KSW 58 odbędzie się w sobotę, 30 stycznia
  • Transmisja KSW 58 będzie dostępna tylko w systemie PPV
  • Online galę KSW 58 będzie można obejrzeć w ipla.tv i kswtv.com

KSW 58 będzie pierwszą galą największej w Polsce federacji MMA w 2021 roku. Do klatki wejdą m.in. Szymon Kołecki i Salahdine Parnasse. Ten pierwszy w co-main evencie zmierzy się z Martinem Zawadą, drugi w walce wieczoru o mistrzowski pas wagi piórkowej powalczy z Danielem Torresem.

Transmisja KSW 58. Walki live w TV i transmisja stream online

Kibice z wielką uwagą będą przyglądać się starciu Kołecki - Zawada. Mistrz olimpijski z 2008 roku w podnoszeniu ciężarów wcześniej miał zmierzyć się z Łukaszem Jurkowskim, ale pojedynek ten z różnych względów nie doszedł do skutku. Niewykluczone, że federacja KSW podejmie jeszcze próbę organizacji tej walki. Zanim to jednak nastąpi, Kołecki powalczy z Martinem Zawadą.

Dla Szymona Kołeckiego będzie to 10. zawodowa walka w formule MMA. Pod względem doświadczenia daleko mu do swojego rywala. Zawada w dorobku ma aż 45 walk, z czego wygrał 29, poniósł 15 porażek i zanotował 1 remis.

Oprócz walk z udziałem Kołeckie i Parnasse'a na KSW 58 dojdzie jeszcze do sześciu innych pojedynków. Karta Walk KSW 58 zawiera łącznie osiem starć.

KSW 58: Transmisja PPV. Gdzie obejrzeć walki NA ŻYWO?

Transmisja gali KSW 58 będzie dostępna tylko w systemie PPV i online stream w internecie. Dostęp TV będzie można wykupić u swoich dostawców usług telewizyjnych, stream natomiast udostępniony będzie w serwisie ipla.tv i kswtv.com. Cena PPV to 40 złotych.

KSW 58 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wyniki w sobotę od godz. 20.00.