Zamknij

KSW 58: PPV. Jak i gdzie kupić? Jaka cena za transmisję gali?

28.01.2021 08:30
Michał Andryszak
fot. MAREK KUWAK/REPORTER

KSW 58: PPV - jaka cena? Jak i gdzie kupić dostęp do KSW 58? Ile kosztuje PPV do KSW 58? KSW 58 - PPV: CENA. Transmisja z gali KSW 58 zostanie przeprowadzona wyłącznie w systemie „pay-per-view”. Sprawdź podstawowe informacje i dowiedz się, co zrobić, żeby obejrzeć galę. Relacja na żywo już dziś od godziny 20.00 na sport.radiozet.pl.

KSW 58 będzie pierwszą galą Konfrontacji Sztuk Walki w tym roku. W czasie gali kibice obejrzą starcie Szymona Kołeckiego z Martinem Zawadą. Przed Kołeckim czeka nie lada wyzwanie, gdyż będzie to dopiero jego dziesiąta walka w MMA. Jego przeciwnik jest o wiele bardziej doświadczony. W tej formule stoczył aż 45 walk, gdzie wygrał 29 z nich, jedną zremisował i przegrał 15 razy. Wcześniej mistrz olimpijski z Pekinu miał pojedynkować się z Łukaszem Jurkowskim, ale walka nie doszła do skutku z powodu kontuzji, jakiej we wrześniu doznał Kołecki.

Poza tą parą w walce wieczoru Salahdine Parnasse zmierzy się z Danielem Torresem. Poza nimi widzów czeka sześć innych walk na KSW 58. Wśród nich Michał Andryszak skrzyżuje rękawice z Guto Inocente, a rywalem Michała Michalskiego będzie Aleksandar Rakas.

KSW 58 - KARTA WALK. Kto walczy na gali Kołecki - Zawada? [WALKI]

KSW 58 - PPV. Jaka cena? Gdzie kupić dostęp do gali?

KSW 58 zaplanowano w sobotę, 30 stycznia w Łodzi. Z powodu pandemii koronawirusa i obostrzeń panujących w Polsce, wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności i bilety nie będą dostępne.

KSW 58 nie będzie transmitowana w żadnej telewizji, ale całość będzie można obejrzeć w systemie PPV. Gala będzie dostępna na kswtv.com oraz online stream na ipla.tv. Koszt usługi za PPV na KSW 58 wynosi 40 zł. Relacja na żywo zostanie przeprowadzona także na sport.radiozet.pl.

KSW 58: Transmisja PPV. Gdzie obejrzeć walki na żywo w TV i stream online?

RadioZET.pl