Zamknij

KSW 57: Jak i gdzie kupić transmisję PPV? Ile kosztuje dostęp?

19.12.2020 18:59
KSW 57 - PPV
fot. mat. pras. KSW

KSW 57 PPV: Sprawdź, jak i gdzie kupić dostęp do transmisji gali KSW 57, która odbędzie się już 19 grudnia. Walki będzie można obejrzeć tylko w systemie pay-per-view, co oznacza, że transmisja i stream będą płatne.

  • Transmisja gali KSW 57 będzie dostępna tylko w systemie PPV w TV i online stream w internecie
  • PPV KSW 57 będzie można wykupić w dekoderach - u swoich dostawców usług telewizyjnych
  • Stream KSW 57 można wykupić w ipla.tv i kswtv.com. Cena to 40 złotych

KSW 57 będzie ostatnią w tym roku galą organizowaną przez największą polską federację MMA. Tym razem zabraknie takich gwiazd jak Michał Materla, Mariusz Pudzianowski czy Mamed Khalidov. Nie oznacza to jednak, że zabraknie emocji. Karta walk KSW 57 zawiera aż trzy walki mistrzowskie, w tym pojedynek o pas kategorii ciężkiej.

KSW 57 TRANSMISJA w PPV. Jak, gdzie i za ile kupić dostęp?

Gala KSW 57 transmitowana będzie tylko w systemie PPV. Dostęp będzie można wykupić na dekoderze - u swojego dostawcy usług telewizyjnych. Transmisja PPV dostępna będzie też oczywiście online w internecie. Legalny stream z KSW 57 wykupić można w serwisach ipla.tv oraz kswtv.com. Ile kosztuje PPV gali KSW 57? Cena wynosi 40 złotych.

Na gali, która odbędzie się 19 grudnia, zobaczymy łącznie osiem walk. Na początku do klatki wejdą Albert Odzimkowski i Christian Eckerlin, tuż po nich przyjdzie czas na starcie Kacpra Koziorzębskiego z Marcinem Krakowiakiem. W trzecim pojedynku Tomasz Drwal zmierzy się z Patrikiem Kinclem, a w czwartym Cezary Kęsik i Abus Magomedov.

KSW 57: KARTA WALK z trzema walkami o mistrzowski pas

Piąta walka będzie starciem mistrzowskim. O pas kategorii koguciej powalczą Antun Racić i Bruno Augusto dos Santos. Następnie przyjdzie pora na starcie Artura Sowińskiego z Borysem Mańkowskim. W co-main evencie gali KSW 57 zmierzą się Roman Szymański i Marian Ziółkowski. Stawką ich pojedynku będzie pas kategorii lekkiej. Po nich czekać nas będzie tylko walka wieczoru i starcie de Fries - Kita.

Gala KSW 57 na żywo na sport.radiozet.pl w sobotę, 14 grudnia, o godz. 20.00.