Zamknij

KSW 56: Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć galę na żywo?

12.11.2020 07:40
KSW 56 Transmisja
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

KSW 56 live: Transmisja TV i stream online gali KSW 56. Gdzie obejrzeć galę Materla vs Soldic na żywo? Kiedy i o której godzinie rozpoczyna się gala KSW 56? Gdzie i na jakim kanale oglądać galę Materla - Soldic? Sprawdź, gdzie obejrzeć galę KSW 56 w telewizji i internecie! KSW 56 na żywo dziś od godz. 20.00 na sport.radiozet.pl.

KSW 56 stanie pod znakiem walki Michał Materla - Roberto Soldic. Dla legendarnego zawodnika polskiego MMA będzie to niezwykle trudne zadanie, bowiem stanie naprzeciw aktualnemu mistrzowi KSW wagi półśredniej. Sam Soldic ma na koncie cztery kolejne zwycięstwa. Pokonywał Dricusa Du Plessisa, Viniciusa Bohrera, Krystiana Kaszubowskiego i Michała Pietrzaka. Starcie z Materlą odbędzie się jednak w wadze średniej. Dla Soldicia będzie to debiut w tej kategorii wagowej.

Co więcej, ostatni raz Soldic walczył dość dawno, bo we wrześniu 2019 roku. To może przemawiać za Materlą, który w ostatnim czasie jest dużo bardziej aktywny. Polski zawodnik wraca do klatki po zaledwie miesiącu przerwy. Ostatni raz kibice widzieli go w starciu z Aleksandrem Iliciem na KSW 55, kiedy zwyciężył w drugiej rundzie przez TKO. Przy okazji otrzymał bonus za walkę wieczoru.

Zobacz także

KSW 56: Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć galę Materla vs Soldic?

Karta walk KSW 56 to jednak nie tylko starcie Materla - Soldić. Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek Tomasza Narkuna z Ivanem Erslanem. Stawką tej walki będzie mistrzowski pas KSW kategorii półciężkiej.

W trakcie KSW 56 do klatki wejdą też panie. Rywalką dobrze znanej już kibicom KSW Karoliny Owczarz będzie Justyna Haba. Ponadto dojdzie do następujących walk: Mariusz Zaromkis - Andrzej Grzebyk, Francisco Barrio - Mateusz Legierski, Filip Pejić - Sebastian Rajewski, Daniel Torres - Max Coga, Robert Ruchała - Michał Domin.

Zobacz także

KSW 56: TRANSMISJA TV i LIVE STREAM ONLINE. Gdzie oglądać galę NA ŻYWO?

KSW 56 Materla vs Soldić: Transmisja będzie dostępna w PPV w ofercie dostawców usług telewizyjnych i stream online w ipla.tv i na kswtv.com. Transmisja KSW 56 rozpocznie się w sobotę 14 listopada o godz. 20:00.

KSW 56 na żywo odbędzie się w sobotę, 14 listopada w Warszawie. Początek gali o godzinie 20:00. Relacja LIVE i WYNIKI online na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl