Zamknij

KSW 56: Transmisja PPV i stream, Ipla, Karta Walk. Gdzie obejrzeć walki?

12.11.2020 07:00
KSW 56 transmisja, PPV, karta walk
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

KSW 56 odbędzie się już dziś. Transmisja gali KSW 56: Polska vs Chorwacja będzie dostępna tylko w PPV. Gdzie i jak obejrzeć walki w TV i online stream w internecie? Sprawdź wszystkie szczegóły. Karta Walk gali KSW 56 prezentuje się bardzo imponująco i z pewnością dostarczy kibicom mnóstwo emocji. KSW 56 na żywo już dziś od godz. 20.00 na sport.radiozet.pl.

KSW 56 odbędzie się już w sobotę. Będzie to gala, która stanie pod znakiem "wojny" Polski z Chorwacją. Tytuł nawiązuje do dwóch głównych walk tego wieczoru. W pierwszej Tomasz Narkun zmierzy się z Ivanem Erslanem, w drugiej Michał Materla spróbuje pokonać Roberto Soldica. Ta pierwsza toczyć się będzie o bardzo wysoką stawkę, bowiem o pas mistrzowski KSW wagi półciężkiej. Bronić tytułu będzie Polak, dla którego będzie to jednak pierwsza walka po ponad rocznej przerwie. We wrześniu 2019 roku na KSW 50 w Londynie pokonał Przemysława Mysialę. Dla niego walka Narkun - Erslan będzie już 21. w zawodowej karierze. Do tej pory odniósł 17 zwycięstw i zanotował 3 porażki. Jego rywal ma duże mniejsze doświadczenie - wygrał 9 z 10 walk (ta dziesiąta uznana została za nieodbytą).

KSW 56 WALKI: Materla - Soldić, Narkun - Erslan

Karta Walk KSW 56 to przede wszystkim starcie Materla - Soldić. Obaj panowie podczas piątkowego ważenia wnieśli na wagę równo po 84,3 kg, co zapowiada wyrównana starcie w płaszczyźnie fizycznej. Dla Michała Materli będzie to druga walka w krótkim odstępie czasu. Ostatni raz wyszedł do oktagonu miesiąc temu, gdy na gali w Łodzi pokonał Aleksandra Ilica. Wcześniej, w czerwcu tego roku, okazał się lepszy od Wilhelma Otta. Roberto Soldić kontynuuje passę zwycięstw. Wygrywał kolejno z Dricusem Du Plessisem, Viniciusem Bohrerem, Krystianem Kaszubowskim i Michałem Pietrzakiem. Jest aktualnym mistrzem KSW wagi półśredniej.

Oprócz walk Narkun - Erslan i Materla - Soldić na KSW 56 zobaczymy też starcia z udziałem Karoliny Owczarz, Andrzeja Grzebyka, Mateusza Legierskiego czy Sebastiana Rajewskiego.

KSW 56 - KARTA WALK gali Materla vs. Soldić [WALKI]

  • Walka w kategorii średniej: Michał Materla – Roberto Soldić
  • Walka o pas mistrzowski KSW w kategorii półciężkiej: Tomasz Narkun – Ivan Erslan
  • Walka kobiet w kategorii słomkowej: Karolina Owczarz – Justyna Haba
  • Walka w kategorii półśredniej: Marius Žaromskis – Andrzej Grzebyk
  • Walka w limicie umownym -73 kg: Francisco Barrio – Mateusz Legierski
  • Walka w limicie umownym -68,5 kg: Filip Pejić – Sebastian Rajewski
  • Walka w kategorii piórkowej: Daniel Torres – Max Coga
  • Walka w kategorii piórkowej: Robert Ruchała – Michał Domin

Przypomnijmy, że podczas piątkowego ważenia przed galą KSW 56 wszyscy zawodnicy zmieścili się w dopuszczalnych limitach.

KSW 56 - TRANSMISJA w TV i stream online. Gdzie obejrzeć?

KSW 56 będzie transmitowane tylko w systemie PPV. To oznacza, że za dostęp do gali trzeba dodatkowo zapłacić. Cena PPV KSW 56 to 39 złotych. Transmisję można wykupić w TV u swoich dostawców usług telewizyjnych, najczęściej poprzez dekoder. Gala KSW 56 transmitowana będzie także online stream w internecie. Dostęp można wykupić w dwóch serwisach - KSWTV.com i Ipla.tv.

KSW 56: Jak, gdzie i za ile kupić PPV na galę Materla vs Soldić?

KSW 56 - GODZINA. Kiedy i o której godzinie początek i walka wieczoru?

Gala KSW 56 rozpocznie się w sobotę, 14 listopada, o godz. 20.00. Jako pierwsi do walki wyjdą Robert Ruchała i Michał Domin. Łącznie na KSW 56 odbędzie się 8 walk. O której godzinie do klatki wyjdą Michał Materla i Roberto Soldić? Walka wieczoru KSW 56 Materla - Soldić rozpocznie się około godz. 23.00. Godzina zależeć będzie od tego, jak szybko kończyć się będą poprzednie starcia. Soldić i Materla wystąpią oczywiście jako ostatni.

Gala KSW 56 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja ONLINE w sobotę, 14 listopada. Zapraszamy od godz. 20.00.

RadioZET.pl/AN