Zamknij

KSW 56: Jak, gdzie i za ile kupić PPV na galę Materla vs Soldić?

12.11.2020 08:00
KSW 56
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EastNews

KSW 56 - PPV cena. Gdzie i jak kupić dostęp do gali KSW 56? Ile kosztuje pay-per-view do KSW 56 z walką wieczoru Materla vs Soldić? Transmisja gali KSW 56 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV. Sprawdź podstawowe informacje i dowiedz się, co zrobić, żeby obejrzeć galę na żywo. KSW 56 na żywo na sport.radiozet.pl.

KSW 56: Materla vs Soldić odbędzie się 14 listopada bez udziału publiczności. To efekt wciąż obowiązujących w kraju obostrzeń wprowadzonych na czas pandemii COVID-19. Organizacja KSW znaczną część zysków czerpie ze sprzedaży transmisji, dostępnych wyłącznie w systemie "pay-per-view". Ile kosztuje PPV na KSW 56?

Karta walka gali KSW 56 jest bogata. Oprócz walki wieczoru Materla vs Soldić, w oktagonie zaprezentują się m.in. Tomasz Narkun, Karolina Owczarz i Sebastian Rajewski.

Bardzo ciekawie zapowiada się walka Narkuna, który zmierzy się w co-main evencie z chorwackim zawodnikiem Ivanem Erslanem. To będzie walka o mistrzowski pas KSW w wadze półciężkiej. Dla Tomasza Narkuna będzie to pierwsze starcie po ponad rocznej przerwie. Ostatni raz walczył we wrześniu 2019 roku, gdy mierzył się z Przemysławem Mysialą na KSW 50. Wcześniej zanotował porażkę w pojedynku z Philem De Friesem, którego stawką był pas wagi ciężkiej.

KSW 56 - CENA PPV: Ile kosztuje dostęp, gdzie kupić, gdzie obejrzeć?

KSW 56 nie będzie transmitowana w żadnej telewizji. Galę będzie można oglądać jedynie w systemie „pay-per-view”. Koszt usługi PPV wynosi 40 zł. Zakupu można dokonać za pośrednictwem strony kswtv.com czy ipla.tv.

KSW 56: Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć galę na żywo?

KSW 56 Materla vs Soldić: Transmisja będzie dostępna w PPV w ofercie dostawców usług telewizyjnych i stream online w ipla.tv i na kswtv.com. Transmisja KSW 56 rozpocznie się w sobotę 14 listopada o godz. 20:00.

KSW 56: Transmisja PPV i stream, Ipla, Karta Walk. Gdzie obejrzeć walki?

KSW 56 na żywo na sport.radiozet.pl w sobotę, 14 listopada. Zapraszamy od godz. 20.00.

RadioZET.pl