Zamknij

KSW 56: Kiedy? O której godzinie gala? Gdzie? [GODZINA, DATA]

12.11.2020 08:00
KSW 56: godzina i data gali
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

KSW 56: GODZINA i DATA gali. Kiedy i o której godzinie oglądać KSW 56? Gdzie odbędzie się kolejna gala Konfrontacji Sztuk Walki? Sprawdź podstawowe informacje na temat KSW 56 - godziny, daty i miejsca.

KSW 56 - GODZINA i DATA. Walką wieczoru na KSW 56 będzie pojedynek Michała Materli z Roberto Soldiciem. Przez wiele lat kibice chcieli zobaczyć starcie tych zawodników i wreszcie będą mieli okazję. Maciej Kawulski, współwłaściciel federacji sam zaznaczył, że również czekał na tę walkę. Fani mogą spodziewać się wielu emocji, ponieważ wcześniejsze pojedynki Materli, jak i Soldicia przynosiły mnóstwo emocji.

Z kolei na KSW 56 pasa federacji w wadze półciężkiej bronić będzie Tomasz Narkun. Jego przeciwnikiem będzie Ivan Erslan. Chorwacki zawodnik jest niepokonany, a Narkun wraca do oktagonu po roku przerwy. Mimo to Polak zapowiedział, że jest w bardzo dobrej formie i pokona 28-letnigo rywala.

KSW 56: KARTA WALK. Kto powalczy na gali?

KSW 56: O której godzinie? Kiedy jest gala i gdzie?

Na gali KSW 56 pojawi się także Karolina Owczarz, a jej przeciwniczką będzie Justyna Haba. Była dziennikarka Polsatu Sport stoczyła do tej pory trzy walki w MMA i wszystkie wygrała. Natomiast Halaba w swoich trzech konfrontacjach triumfowała dwukrotnie.

KSW 56 na żywo odbędzie się w sobotę, 14 listopada w Warszawie. Początek gali o godzinie 20:00. Relacja LIVE i WYNIK online na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/