Zamknij

KSW 56: Materla - Soldić. O której godzinie walka wieczoru?

12.11.2020 07:40
Materla - Soldić GODZINA
fot. Tomasz Bolt/Polska Press/East News

Walka Materla - Soldić będzie najważniejszym punktem KSW 56. Kiedy się odbędzie? O której godzinie walka Materla - Soldić? DATA i GODZINA starcia wieczoru najbliższej gali. Sprawdź wszystkie najważniejsze informacje. KSW 56 i walka Soldić vs Materla na sport.radiozet.pl.

KSW 56 będzie drugą w krótkim odstępie galą, na której zobaczymy Michała Materlę. Legendarny zawodnik polskiego MMA tym razem stanie przed niezwykle trudnym zadaniem. Jego rywalem będzie aktualny mistrz wagi półśredniej. I choć starcie zakontraktowano w kategorii średniej, to Chorwat bośniackiego pochodzenia będzie faworytem.

KSW 56. Materla - Soldić GODZINA. O której godzinie walka?

Materla podniósł się po porażce ze Scottem Askhamem w pojedynku o mistrzowski pas federacji KSW. Najpierw na gali EFM 3 w Dortmundzie pokonał Wilhelma Otta z Austrii, a następnie - na KSW 55 w Łodzie - rozprawił się z Aleksandarem Ilicem. Z tę walkę otrzymał nawet bonus. Łącznie w pięciu ostatnich starciach zanotował tylko jedną porażkę (z Askhamem) i cztery zwycięstwa.

W bardzo dobrej formie jest też Roberto Soldić. Chorwat ma na koncie passę czterech kolejnych wygranych. Ostatni raz w klatce KSW pojawił się we wrześniu 2019 roku. Jednogłośną decyzją sędziów pokonał wtedy Michała Pietrzaka. Wcześniej radził sobie w starciach z Krystianem Kaszubowskim, Viniciusem Bohrerem i Dricusem Du Plessisem.

KSW 56: Gdzie i za ile kupić PPV na galę Materla vs Soldić?

Walka Materla - Soldić będzie starciem wieczoru gali KSW 56. Wcześniej do klatki wejdą m.in. Tomasz Narkun, Karolina Owczarz czy Andrzej Grzebyk. Karta Walk KSW 56 prezentuje się niezwykle imponująco.

Walka Materla - Soldić odbędzie się w sobotę, 14 listopada. Zawodnicy wejdą do klatki między godziną 22.45 a 23.00. Godzina walki Materla - Soldić zależeć będzie od tego, jak szybko potoczą się poprzedzające ją starcia.

O której godzinie walka Materla - Soldić na KSW 56?

KSW 56 na żywo na sport.radiozet w sobotę od godz. 20.00.

RadioZET.pl/AN