Zamknij

KSW 56 - Karta WALK. Kto walczy na gali Materla vs Soldić?

12.11.2020 08:35
KSW 56 karta walk
fot. mat. pras. KSW

Karta Walk KSW 56 prezentuje się bardzo imponująco. Podczas gali do klatki wejdą tacy zawodnicy jak Michał Materla czy Tomasz Narkun. Kto walczy na KSW 56? Jakie walki? Karta Walk gali w Łodzi. Kto wejdzie do klatki? Gala KSW 56 i walka Soldić - Materla na żywo na sport.radiozet.pl już dziś. Zapraszamy od godz. 20.00.

Karta Walk KSW 56, podobnie jak podczas poprzednich gal, nie rozczarowuje. Do klatki wracają legendy polskiego MMA, takie jak Michał Materla czy Tomasz Narkun. Kibiców elektryzuje zwłaszcza pojedynek Narkun - Soldić, który będzie walką wieczoru gali KSW 56.

Dla Michała Materli starcie z Roberto Soldicem będzie niezwykle trudnym wyzwaniem. Chorwat bośniackiego pochodzenia to aktualny mistrz wagi półśredniej. Na rozkładzie ma już takich zawodników jak Borys Mańkowski, Dricus Du Plessis, Vinicius Bohrer, Krystian Kaszubowski i Michał Pietrzak. Starcie z Materlą odbędzie się jednak w wadze średniej. Dla Soldica będzie to debiut w tej kategorii wagowej.

KSW 56: Gdzie i za ile kupić PPV na galę Materla vs Soldić?

KSW 56 - WALKI. Karta WALK gali Materla - Soldić

Jeśli chodzi o Materlę, to polski zawodnik wraca do klatki po zaledwie miesiącu przerwy. Ostatni raz kibice widzieli go w starciu z Aleksandrem Ilicem na KSW 55. Legendarny zawodnik polskiego MMA zwyciężył w drugiej rundzie przez TKO. Przy okazji otrzymał bonus za walkę wieczoru.

Karta walk KSW 56 to jednak nie tylko starcie Materla - Soldić. Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek Tomasza Narkuna z Ivanem Erslanem. Stawką tej walki będzie mistrzowski pas KSW kategorii półciężkiej. W trakcie KSW 56 do klatki wejdą też panie. Rywalką dobrze znanej już kibicom KSW Karoliny Owczarz będzie Justyna Haba. Ponadto dojdzie do następujących walk: Mariusz Zaromkis - Andrzej Grzebyk, Francisco Barrio - Mateusz Legierski, Filip Pejić - Sebastian Rajewski, Daniel Torres - Max Coga, Robert Ruchała - Michał Domin.

KSW 56: Materla - Soldić. O której godzinie walka wieczoru?

KSW 56 - KARTA WALK gali Materla vs. Soldić [WALKI]

  • Walka w kategorii średniej: Michał Materla – Roberto Soldić
  • Walka o pas mistrzowski KSW w kategorii półciężkiej: Tomasz Narkun – Ivan Erslan
  • Walka kobiet w kategorii słomkowej: Karolina Owczarz – Justyna Haba
  • Walka w kategorii półśredniej: Marius Žaromskis – Andrzej Grzebyk
  • Walka w limicie umownym -73 kg: Francisco Barrio – Mateusz Legierski
  • Walka w limicie umownym -68,5 kg: Filip Pejić – Sebastian Rajewski
  • Walka w kategorii piórkowej: Daniel Torres – Max Coga
  • Walka w kategorii piórkowej: Robert Ruchała – Michał Domin

Gala KSW 56 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja ONLINE w sobotę, 14 listopada. Zapraszamy od godz. 20.00.

RadioZET.pl/AN