Zamknij

KSW 55: Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć galę na żywo?

10.10.2020 19:50
KSW 55: Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć galę na żywo?
fot. Materiały prasowe

KSW 55 live: Transmisja TV i stream online gali KSW 55. Gdzie obejrzeć galę Khalidov vs Askham na żywo? Kiedy i o której godzinie rozpoczyna się gala KSW 55? Gdzie i na jakim kanale oglądać galę Khalidov - Askham? Sprawdź, gdzie obejrzeć galę KSW 55 w telewizji i internecie!

KSW 55 stanie pod znakiem walki Khalidov - Askham. Będzie to drugie starcie tych zawodników. Pierwsze, w grudnia 2019 roku, Anglik wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Było to dla niego czwarte kolejne zwycięstwo w KSW, dla Mameda z kolei trzecia z rzędu porażka. Być może trudno w to uwierzyć, ale ostatni raz Khalidov wychodził z klatki zwycięski w maju 2017 roku, gdy pokonał Borysa Mańkowskiego.

Stawką walki Khalidov - Askham będzie mistrzowski pas kategorii średniej, który od maja 2019 roku należy do Anglika, a w przeszłości dzierżony był przez Mameda.

Zobacz także

KSW 55: Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć galę na żywo?

KSW 55 to jednak nie tylko walka Khalidov vs Askham. Do klatki wejdzie też inna legenda polskiego MMA - Michał Materla. Karta walk KSW 55 zakłada jego walkę z Aleksandarem Ilicem, który w marcu 2019 roku pokonał Damiana Janikowskiego. Serbski zawodnik z pewnością będzie chciał zmazać plamę po ostatniej porażce, gdy w listopadzie na KSW 51 w Zagrzebiu niespodziewanie przegrał z Cezarym Kęsikiem.

Wspomniany Janikowski także będzie jednym z bohaterów karty walk KSW 55. Tym razem brązowy medalista igrzysk olimpijskich w zapasach zmierzy się z Andreasem Gustafssonem. Ponadto dojdzie do walki kobiet: Sylwia Juśkiewicz vs Karolina Wójcik.

Zobacz także

KSW 55: TRANSMISJA TV i STREAM LIVE ONLINE. Gdzie oglądać galę NA ŻYWO?

KSW 55 będzie transmitowane tylko w systemie PPV, online płatny stream w serwisie ipla.tv i na kswtv.com.

Walka Askham - Khalidov na żywo i relacja z gali KSW 55 live na sport.radiozet.pl. Początek w sobotę, 10 października, od godz. 20.00.

RadioZET.pl