Zamknij

KSW 55: Gdzie i jak kupić PPV? Jaka cena?

10.10.2020 19:50
KSW 55
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EastNews

KSW 55 - CENA PPV. Gdzie i jak kupić dostęp do gali KSW 55? Ile kosztuje PPV do KSW 55? Transmisja z gali Khalidov - Askham będzie dostępna wyłącznie w systemie "pay-per-view". Sprawdź podstawowe informacje i dowiedz się, co zrobić, żeby obejrzeć galę.

KSW 55 odbędzie się w Klubie Wytwórnia w Łodzi. W walce wieczoru dojdzie do rewanżu za wydarzenia z gali KSW 52, kiedy Mamed Khalidov przegrał jednogłośną decyzją sędziów ze Scottem Askhamem. Karta walk gali KSW 55 obfituje jednak w kilka innych interesujących starć, a w klatce zaprezentują się m.in. Michał Materla czy Damian Janikowski.

Dwie poprzednie gale - KSW 53 i KSW 54 - odbyły się w reżimie sanitarnym, bez widzów bądź z ograniczoną liczbą kibiców. Aby zrekompensować fanom MMA niedogodności, wynikające z obecnej sytuacji na świecie, KSW postanowiło zmniejszyć cenę PPV z 40 zł do 29 zł. Jaka cena pay-per-view będzie obowiązywała przy okazji gali KSW 55?

KSW 55 - CENA PPV: Ile kosztuje dostęp, gdzie kupić, gdzie obejrzeć?

KSW 55 nie będzie transmitowana w żadnej telewizji. Galę będzie można oglądać jedynie w systemie „pay-per-view”. Koszt usługi wynosi tym razem 40 zł, a zatem organizacja wraca do "starej" ceny. 

KSW 55: Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć galę na żywo?

KSW 55: Transmisja będzie dostępna w PPV w ofercie dostawców usług telewizyjnych i stream online w ipla.tv i na kswtv.com. Transmisja KSW 55 rozpocznie się w sobotę 10 października o godz. 20:00.

KSW 55 Khaldov vs Askham 2 na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/KSW