Zamknij

KSW 53: Transmisja i STREAM online. Gdzie obejrzeć walki na żywo?

11.07.2020 19:30
KSW 53 TRANSMISJA
fot. mat. pras. KSW

KSW 53 odbędzie się już w sobotę, 11 lipca. Transmisja KSW 53 będzie dostępna w systemie PPV i stream online w internecie. Sprawdź, gdzie obejrzeć galę i walkę Gamrot vs Parke. KSW 53 na żywo na sport.radiozet.pl. Początek w sobotę o godz. 20.00.

KSW 53 będzie pierwszą galą największej polskiej federacji MMA po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Gala odbędzie się bez udziału publiczności. Kibice zobaczą ja jednak tradycyjnie - w PPV w telewizji i stream online w serwisie ipla.tv lub na KSW TV. Tym razem zapłacą jednak mniej. Transmisja kosztować będzie 29 złotych, a nie - jak w przypadku poprzednich gal - 40.

Zobacz także

Karta walk KSW 53 to przede wszystkim starcie wieczoru Gamrot vs Parke. Obaj panowie już po raz trzeci zmierzą się w bezpośrednim pojedynku. W maju 2017 roku górą był zawodnik z Polski. Pięć miesięcy później, w trakcie rewanżowego pojedynku, Gamrot nieumyślnie faulował rywala (wsadził mu palec w oko). Walka została przerwana, a następnie uznana za nierozstrzygniętą. Jak będzie tym razem? Kto wygra starcie Gamrot - Parke na KSW 53?

KSW 53: Transmisja i STREAM online w internecie. Walki na żywo

Drugim bardzo ciekawie zapowiadającym się starciem na KSW 53 jest pojedynek Mańkowski vs Wrzosek. - Borys najlepsze lata ma już za sobą. Zebrał już tyle ciosów na głowę... Jego progres zatrzymał się - mówił przed walką Wrzosek. - Żeby mnie pokonać, będzie musiał mnie zabić - dodał. Obaj panowie nie oszczędzają się w wywiadach i mediach społecznościowych. Tym bardziej ich walka zapowiada się pasjonująco.

KSW 53: Transmisja będzie dostępna w PPV w ofercie dostawców usług telewizyjnych i stream online w ipla.tv i na kswtv.com. Transmisja KSW 53 rozpocznie się w sobotę, 11 lipca, o godz. 19.00.

Zobacz także

KSW 53 na żywo na radiozet.pl od godz. 20.00.

KSW 53: Transmisja i stream. Jak obejrzeć galę KSW 53 w IPLI?

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 53: Reborn, na żywo i w Full HD, będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.pl oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 29 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

RadioZET.pl/AN