Zamknij

KSW obniża cenę PPV. Ile będzie kosztował dostęp do gali KSW 53?

26.05.2020 19:38
KSW 53
fot. Igor Kralj/PIXSELL/Press Association/East News

Federacja KSW przygotowuje się do organizacji przełożonej z powodu pandemii koronawirusa gali KSW 53. Pierwszych bohaterów wydarzenia poznamy w środę, ale wcześniej zaprezentowano szczegóły dotyczące transmisji. Tym razem za pay-per view (PPV) zapłacimy mniej niż zwykle.

Gala KSW 53 pierwotnie miała się odbyć 21 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Plany Martinowi Lewandowskiemu i Maciejowi Kawulskiemu pokrzyżowały decyzje rządu o wprowadzeniu zakazu organizacji imprez masowych, co w przypadku tego typu wydarzeń było równoznaczne z koniecznością odwołania wydarzenia.

Szczegóły dotyczące nowej daty i obsady nie są jeszcze znane. W marcowej gali KSW 53 mieli wziąć udział m.in. Roberto Soldić i Michał Materla. Początkowo awizowani byli także m.in. Karol Bedorf i Mariusz Pudzianowski, jednak pierwszy z nich zmienił kategorię wagową, a drugi przegrał z kontuzją i musiał się wycofać. Niewykluczone, że "Pudzian" ostatecznie się pojawi, gdyż jak informował, przerwa w treningach miała potrwać trzy tygodnie.

KSW 53: PPV po obniżce. Ile będzie kosztować dostęp do transmisji?

W związku z pandemią koronawirusa straty ponieśli nie tylko organizatorzy, ale także kibice, których dotknął kryzys gospodarczy. Federacja KSW postanowiła przygotować dla nich niespodziankę.

"Ostatnie miesiące pokazały nam wszystkim, że trzeba dbać o ludzi wokół siebie, a szczególnie tych bliskich. Dla KSW najbliżsi są fani, dlatego chcemy dać Wam coś od siebie w tych trudnych czasach i obniżamy cenę PPV na nadchodzącą galę!" - napisano w mediach społecznościowych. Zwykle dostęp kosztował 40 zł, teraz będzie to tylko 29 zł.

W komunikacie dodano, że w środę zostanie ogłoszona nowa data i pierwsze pojedynki gali KSW 53.

RadioZET.pl