Zamknij

KSW 53: Konflikt zażegnany. Mańkowski pokonał Wrzoska po krwawej walce [WIDEO]

12.07.2020 09:00
Mańkowski - Wrzosek
fot. kswmma.com/mat. pras.

Borys Mańkowski pokonał Marcina Wrzoska po jednogłośnej decyzji sędziów w walce poprzedzającej starcie wieczoru na gali KSW 53 i tym samym zakończył wielomiesięczny konflikt pomiędzy zawodnikami. Chociaż w walce polało się sporo krwi, obaj panowie podali sobie ręce i pogodzili się po pojedynku.

W walce Borys Mańkowski - Marcin Wrzosek, drugim starciu wieczoru gali KSW 53 doszło do pojedynku, w którym emocje jeszcze przed walką były rozgrzane do czerwoności. Medialny konflikt pomiędzy "Diabłem Tasmańskim" a "Zombiakiem" narastał od dłuższego czasu i ostatecznie znalazł swój finał w oktagonie.

Obaj zawodnicy od samego początku zaserwowali sobie twardy pojedynek. Ciosy, obalenia, klincze, zapasy i latające kolana. Wszystko to fani mogli zobaczyć już w pierwszej rundzie walki.

Skrót walki Mańkowski - Wrzosek: Krwawe starcie na gali KSW 53 [WIDEO]

Fighterzy nie oszczędzali się jednak ani przez moment i we wszystkich odsłonach starcia narzucili sobie mocne tempo. Obaj nie dali sobie chwili wytchnienia i pokazali w klatce niesamowitą determinację. Ostatecznie jednak bój zakończył się na kartach sędziowskich, a wybranym jednogłośną decyzją zwycięzcą został Borys Mańkowski (głosowano 3x 29-28).

Co ciekawe, po walce panowie nie kryli do siebie takiej urazy, jaka widoczna była w medialnej otoczce - wielokrotnie objęli się w geście przyjaźni i przybili sobie piątki. Nie szczędzili sobie także komplementów.

Dla "Diabła Tasmańskiego" była to 30., a zarazem 21. wygrana walka, z kolei dla "Zombiaka" był to pojedynek numer 21 i siódmy przegrany.

SKRÓT WALKI MAŃKOWSKI vs WRZOSEK [WIDEO]:

RadioZET.pl/kswmma.com

Posłuchaj podcastu