Zamknij

KSW 53 - Karta Walk. Kto walczy na gali Gamrot vs Parke 3?

11.07.2020 19:30
KSW 53 karta walk
fot. mat. pras. KSW

KSW 53 i walka Gamrot - Parke odbędą się już w sobotę, 11 lipca. Kto jeszcze wystąpi na gali? Karta walk - sprawdź, kto wejdzie do klatki na KSW 53. Transmisja będzie dostępna tylko w PPV i stream online. Relacja na żywo KSW 53 na sport.radiozet.pl w sobotę od godz. 20.00.

Karta walk KSW 53 to przede wszystkim starcie Gamrot - Parke. Obaj zawodnicy staną przeciwko sobie już trzeci raz. W pierwszej walce w maju 2017 roku lepszy okazał się Gamrot, który wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Ten pojedynek odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas gali KSW 39: Colosseum. Do rewanżu doszło bardzo szybko, bowiem już pięć miesięcy później w Dublinie. Ten pojedynek został przerwany po faulu Gamrota, który włożył palec w oko rywala. To starcie zakończono jako nierozstrzygnięte.

Zobacz także

KSW 53 - Karta Walk. Kto walczy na KSW 53? WALKI

Walka Gamrot - Parke będzie dla Polaka pierwszą od 18 miesięcy. W dorobku ma łącznie 16 zawodowych walk. Nigdy nie przegrał. Norman Parke ma na koncie aż 36 zawodowych walk, z czego 28 zwycięstw. Ostatnio notuje bardzo dobrą passę. W KSW pokonywał kolejno: Łukasz Chlewickiego, Borysa Mańkowskiego, Artura Sowińskiego i Marcina Wrzoska.

Jakie jeszcze walki KSW 53 zobaczymy w sobotę? Bardzo interesująco zapowiada się starcie Mańkowski - Wrzosek. Obaj nie szczędzą sobie złośliwości w wywiadach i mediach społecznościowych.

Na KSW 53 dojdzie też m.in. do takich starć: Tomasz Drwal vs Łukasz Bieńkowski, Andrzej Grzebyk vs Tomasz Jakubiec, Roman Szymański vs Filip Pejić.

KSW 53: Transmisja i STREAM online. Gdzie obejrzeć walki na żywo?

KSW 53 na żywo: Relacja live, wyniki i stream online na sport.radiozet.pl od godziny 20:00.

Karta walk gali KSW 53. Kto walczy na KSW 53?

Walka wieczoru o mistrzowski pas kategorii lekkiej:

  • Mateusz Gamrot - Norman Parke

Pozostałe walki:

  • Borys Mańkowski vs Marcin Wrzosek
  • Tomasz Drwal vs Łukasz Bieńkowski
  • Andrzej Grzebyk vs Tomasz Jakubiec
  • Roman Szymański vs Filip Pejić
  • Artur Sowiński vs Gracjan Szadziński
  • Kamil Szymuszowski vs Michał Pietrzak
  • Sebastian Przybysz vs Jakub Wiłkacz

RadioZET.pl/AN

Posłuchaj podcastu