Zamknij

KSW 53: O której rozpocznie się gala? [GODZINA]

11.07.2020 19:30
KSW 53 - o której godzinie gala?
fot. materiały prasowe

KSW 53: o której godzinie rozpoczyna się gala? Kiedy jest KSW 53? KSW 53 – GODZINA. Na gali KSW 53 wystąpią m.in. Mateusz Gamrot, który powalczy o pas kategorii lekkiej z Normanem Parke. Sprawdź, o której godzinie zaplanowano galę KSW 53.

KSW 53 - GODZINA. Po wielu miesiącach polska organizacja promująca walki MMA powraca z następną galą. KSW 53: Reborn odbędzie się bez udziału publiczności, w studiu. Kibice będą mogli śledzić wydarzenia z imprezy jedynie za pośrednictwem systemu PPV. Ostatnia gala KSW miała miejsce na początku grudnia w Gliwicach.

KSW 53: Transmisja i STREAM online. Gdzie obejrzeć walki na żywo?

W sumie na KSW 53 wystąpi szesnastu zawodników. Walką wieczoru będzie starcie Mateusza Gamrota z Normanem Parke. To będzie już ich trzecia walka. Najpierw obaj spotkali się na KSW 39: Colosseum, gdzie górą był Polak. W rewanżu na KSW 40 w Dublinie sędziowie uznali pojedynek jako nierozstrzygnięty, po tym jak Gamrot wyprostowanymi palcami zaatakował Irlandczyka w okolicę oka. Wówczas arbiter przyznał, że Parke nie może podjąć dalszej walki.

KSW 53 - Karta Walk. Kto walczy na gali Gamrot vs Parke 3?

 KSW 53: O której godzinie zacznie się gala? [GODZINA]

W innych pojedynkach KSW 53 m.in. Tomasz Drwal powalczy z Łukaszem Bieńkowskim, a rywalem Borysa Mańkowskiego będzie Marcin Wrzosek.

Gala KSW 53 odbędzie się w sobotę, 11 lipca. Początek rywalizacji zaplanowano o godzinie 20:00. Relacja na żywo, wyniki i stream online na sport.radiozet.pl.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/