Zamknij

Pudzianowski i Bedorf na gali KSW 53. Znamy datę i miejsce

08.12.2019 11:26
KSW 53
fot. KSW

KSW 53 - DATA i MIEJSCE gali. Federacja KSW potwierdziła, że pierwsza w 2020 roku gala odbędzie się 21 marca w Atlas Arenie w Łodzi. Kibice będą mieli okazję obejrzeć na żywo m.in. Mariusza Pudzianowskiego, Karola Bedora i Roberto Soldicia.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W sobotę 7 grudnia 2019 odbyła się ostatnia tegoroczna gala pod szyldem największej organizacji MMA w Europie. W walce wieczoru gali KSW 52 w Gliwicach powracający do klatki Mamed Khalidov przegrał na punkty ze Scottem Askhamem.

KSW 53: Kto wystąpi? [KARTA WALK]

Mariusz Pudzianowski (13-7, 8 KO) wraca do klatki po zwycięstwie na pierwszej gali KSW w Chorwacji. Na KSW 51 w Zagrzebiu zawodnik z Białej Rawskiej zmierzył się z Erko Junem i pokonał Bośniaka w drugiej odsłonie. Były strongman do tej pory pięciokrotnie walczył na galach KSW w Łodzi, z czego trzykrotnie w najważniejszych starciach wieczoru i trzykrotnie cieszył się z wygranej.

Popularny wśród kibiców i bezwzględny dla swoich rywali w klatce mistrz kategorii półśredniej Roberto Soldić (17-3, 14 KO, 1 Sub) wejdzie do krągłej klatki KSW już po raz szósty. Chorwat na gali KSW 53 powróci do bronienia tytuły po tym, jak na KSW 50 w Londynie zwyciężył w pojedynku nie o pas z Michałem Pietrzakiem, który zastąpił Patricka Kincla. Była to już czwarta wygrana z rzędu i jedenasta w ostatnich dwunastu starciach „Robocopa”.

Kibice zgromadzeni w Atlas Arenie zobaczą również byłego mistrz kategorii ciężkiej, Karola Bedorfa (15-5, 5 KO, 4 Sub), który wraca po ekscytującej, choć przegranej walce z Damianem Grabowskim.

RadioZET.pl/PAP