Zamknij

KSW 52: Transmisja PPV i stream online. Gdzie obejrzeć Khalidov - Askham?

06.12.2019 08:05
KSW 52 Transmisja
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

KSW 52 odbędzie się w sobotę, 7 grudnia, w Gliwicach. Transmisja gali i walki Khalidov vs Askham dostępna będzie tylko w PPV i online stream w internecie. Sprawdź, gdzie oglądać KSW 52 i Mamed Khalidov - Scott Askham na żywo. Relacja i walki online na sport.radiozet.pl dziś od godz. 20.00.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

KSW 52 powinno dostarczyć kibicom mnóstwo emocji, a to ze względu na wielki powrót Mameda Khalidova. Jeszcze rok temu legenda polskiego MMA zapowiedziała, że przechodzi na emeryturę i kibice nigdy nie zobaczą jej już w klatce. Jak się jednak okazało, na kolejną walkę z udziałem Mameda nie trzeba było długo czekać. Wyzwanie rzucił mu aktualny mistrz jego dawnego królestwa - kategorii średniej, Scott Askham. Anglik szybko stał się nową gwiazdą KSW i sięgnął po upragniony pas. Zdawał sobie jednak sprawę z tego, że aby stać się legendą, wcześniej musi pokonać legendę. Na odpowiedź Khalidova nie musiał długo czekać.

KSW 52. Transmisja TV i stream online w internecie

Jak przyznał sam Mamed, nie potrzebuje żadnych walk na przetarcie. Jeśli ma z kimś walczyć, to tylko z najlepszym. Wraca więc do klatki na pojedynek, który od dawna elektryzuje kibiców. Będzie chciał zrehabilitować się za ostatnie porażki - dwukrotnie przegrywał bowiem z Tomaszem Narkunem. ostatnie zwycięstwo odniósł dość dawno, bo w maju 2017 roku, gdy pokonał Borysa Mańkowskiego.

Na KSW 52, oprócz walki Khalidov vs Askham, dojdzie do kilku innych ciekawych pojedynków. Szymon Kołecki zmierzy się z Damianem Janikowskim, a Salahdine Parnasse powalczy z Ivanem Buchingerem o tymczasowy pas kategorii piórkowej. Ponadto dojdzie do takich starć jak Karolina Owczarz vs Aleksandra Rola i Grzegorz Szulakowski vs Shamil Musaev.

KSW 52 - WALKI. KARTA WALK gali w Gliwicach

  • Khalidov vs Askham
  • Parnasse vs Buchinger
  • Kołecki vs Janikowski

Zobacz więcej: KSW 52 - KARTA WALK. Kto oprócz Khalidov vs Askham?

KSW 52 i walkę Khalidov vs Askham będzie można obejrzeć tylko w PPV. Transmisja KSW 52 stream online będzie dostępna tradycyjnie w ipla.tv i KSW TV.

KSW 52 na żywo na sport.radiozet.pl w sobotę, 7 grudnia,

RadioZET.pl/AN