KSW 50: Gdzie oglądać walki na żywo? TRANSMISJA TV i online w internecie

12.09.2019 08:05
KSW 50 PPV
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

KSW 50 - PPV: Sprawdź, gdzie oglądać walki gali KSW 50. Transmisja live w TV i online stream w internecie. Wszystkie informacje na temat jubileuszowego KSW na sport.radiozet.pl. Relacja i walki KSW 50 live online już dziś od godz. 20.00.

KSW 50 odbędzie się na Wembley w Londynie. Kibice zobaczą podczas gali aż cztery walki mistrzowskie. Do klatki wejdą m.in. Phil de Fries, Tomasz Narkun, Roberto Soldić czy Damian Janikowski. W walce wieczoru dojdzie do starcia de Fries - Henrique. Jego stawką będzie pas kategorii ciężkiej. Pierwotnie rywalem Brytyjczyka miał być Damian Grabowski, ale doznał kontuzji. Rywalem Narkuna będzie Przemysław Mysiala. Na KSW 50 dojdzie też do pojedynków Soldić - Pietrzak i Parke - Wrzosek.

KSW 50 na żywo. Transmisja PPV, walki online

Tym razem karta walk KSW 50 pozbawiona jest nazwisk takich jak Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov, Scott Askham czy Michał Materla. Nie zobaczymy też freaków takich jak Strachu czy Popek.

Transmisja KSW 50 na żywo. Gdzie obejrzeć galę i walki online? KSW 50 w PPV - podobnie jak przy okazji większości gali Konfrontacji Sztuk Walki tym razem za dostęp do transmisji KSW na żywo trzeba będzie zapłacić. Cena PPV? Standardowe 40 zł zarówno w TV jak i online stream w internecie. KSW 50 stream w internecie będzie można wykupić w kswtv.com i w serwisie ipla.tv.

Gala KSW 50 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wyniki online.

KSW 50 PPV. Transmisja live stream w internecie

  • ipla.tv
  • kswtv.com

KSW 50 odbędzie się w sobotę, 14 września. Podczas gali powinniśmy się dowiedzieć, na kiedy zaplanowano galę KSW 51.

RadioZET.pl/AN