Zamknij

Karta Walk KSW 50: Kto wejdzie do klatki podczas gali w Londynie?

12.09.2019 08:00
KSW 50
fot. JAKUB WOSIK/REPORTER/EAST NEWS

KSW 50 - KARTA WALK: Sprawdź, kto wejdzie do klatki podczas gali KSW w Londynie. Kogo zobaczymy w walce wieczoru? Kto będzie rywalem Tomasza Narkuna? KSW 50 - walki live. Relacja na żywo i walki KSW 50 live online na sport.radiozet.pl w sobotę od godz. 20.00.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

KSW 50 - walki gali w Londynie tym razem bez udziału tzw. freaków. Jubileuszowa gala KSW 50 zbudowana została w oparciu o największe nazwiska, ale pod względem sportowym. Nie zobaczymy więc takich zawodników jak Popek, Strachu czy Martyn Ford.

KSW 50 - KARTA WALK. Walki gali KSW w Londynie

W walce wieczoru dojdzie do starcie de Fries - Henrique. Brytyjczyk przed własną publicznością bronić będzie tytułu mistrza KSW wagi ciężkiej. Przed nim do klatki wejdzie Tomasz Narkun, który zmierzy się z Przemysławem Mysialą. Stawką starcia Narkun - Mysiala będzie należący do "Żyrafy" pas kategorii półciężkiej. Jeszcze wcześniej odbędą się dwie kolejne walki o mistrzowskie pasy: Soldić vs Pietrzak i Parke vs Wrzosek.

Karta Walk KSW 50 zakłada łącznie osiem pojedynków. Oprócz wyżej wymienionych dojdzie do starć: Janikowski - Giles, Chmielewski - Radcliffe, Du Plessis - Santos, Rola - Costigan. Warto zwrócić uwagę na ten ostatni pojedynek, bowiem będzie to walka kobiet.

WALKI KSW 50 - KARTA WALK

Tym razem na karcie walk KSW zabraknie takich nazwisk jak Mariusz Pudzianowski, Popek czy Mamed Khalidov, którzy na poprzednich galach wzbudzali duże zainteresowanie kibiców. Być może zobaczymy tych zawodników na kolejnej gali. Data KSW 51 powinna zostać ogłoszona już w sobotę.

KARTA WALK KSW 50 - WALKI

  • Phil de Fries vs. Luis Henrique  - Walka o pas wagi ciężkiej
  • Tomasz Narkun vs. Przemysław Mysiala - Walka o pas wagi półciężkiej
  • Roberto Soldić vs. Michał Pietrzak - Walka o pas wagi półśredniej
  • Norman Parke vs. Marcin Wrzosek - Walka o tymczasowy pas wagi lekkiej
  • Dricus du Plessis vs. Joilton Santos Lutterbach
  • Damian Janikowski vs. Tony Giles
  • Antoni Chmielewski vs. Jason Radcliffe
  • Aleksandra Rola vs. Catherine Costigan

Gala KSW 50 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i walki online w internecie od godz. 20.00.

RadioZET.pl/AN