Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

KSW 50: Kiedy odbędzie się gala w Londynie? Kto walczy?

20.05.2019 10:00
sport

KSW 50: Kiedy odbędzie się gala na Wembley w Londynie? DATA została oficjalnie potwierdzona, a kibice odliczają już dni do jubileuszowej gali największej federacji MMA w Europie. Kto powalczy na KSW 50? Znamy pierwsze walki.

KSW 50 fot. KSW

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

KSW 50 odbędzie się 14 września w Londynie. Właściciele federacji zdradzili już pierwsze nazwiska, które pojawią się w klatce. Wystąpią na pewno: Phil de Fries, Tomasz Narkun i Damian Janikowski. Jak zapowiedział jednak Maciej Kawulski, na tym nie koniec, a KSW zrobi wszystko, aby karta walk KSW 50 była odpowiednia do jubileuszowego numeru.

KSW 50. DATA. Kiedy gala w Londynie?

KSW zawita do Londynu po raz trzeci w historii. Pierwszy raz gala odbyła się na Wembley Arena w październiku 2015 roku, później KSW zawitało do Anglii trzy lata później. W 2018 roku w klatce pojawili się m.in. Scott Askham, Micha Materla, Popek, Erko Jun, Roberto Soldic czy Phil de Fries.

Wiele wskazuje na to, że właśnie na galę KSW 50 wróci Popek, który przez wiele lat mieszkał w Anglii. Raper z pewnością chciałby przełamać fatalną passę, bowiem przegrał dwie ostatnie walki - z Tomaszem Oswiecińskim i Erko Junem.

Póki co karta walk KSW 50 oficjalnie nie uwzględnia jednak "Króla Albanii". Data KSW 50 pozwala za to mieć nadzieję, że do klatki wróci Mariusz Pudzianowski, który zerwał mięsień w ostatniej walce z Szymonem Kołeckim. Do wrześnie powinien się wyleczyć, pytanie tylko - czy starczy mu czasu na przygotowania.

KSW 50 - WALKI. KARTA WALK:

  • Phil de Fries vs -
  • Tomasz Narkun vs -
  • Damian Janikowski vs -

KSW 50 na żywo na sport.radiozet.pl. Gala odbędzie się 14 września w Londynie.

RadioZET.pl/AN

Oceń
Tagi